POWRÓT

Euromaster OLKOWICZ

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

Wszystkie Pozytywne (1) Neutralne (0) Negatywne (2)

 • AUTOR: DATA: 2018-11-28 14:38

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Jestem rozczarowany, 2 sezon wymieniam i zimuje opony w EUROMASTER Olkowicz . Termin oczekiwania na wymianę tydzień (jestem w stanie zrozumieć sezon) , ale organizacja , zapisy , realizacja - porażka . Na miejscu okazało się że nie ma mojego zgłoszenia po małym zamieszaniu udało się wcisnąć mój samochód - czas wymiany 1 godzina opony i samochód upierdzielone smarem i najlepsze na koniec przy kasie okazuje się że usługa wzrosła o 50 % ! Nie zostałem o tym poinformowany podczas zapisywania się, - wymiana opon z 90,00 na 120,00 przechowywanie opon z 60 na 100,00. ostatnia moja wizyta.


  Marka/model samochodu:
  Nissan

 • AUTOR: DATA: 2018-06-27 16:46

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Jeszcze 2 lata temu byłam zachwycona tym warsztatem, fachową obsługą, ceną, czasem oczekiwania ale dziś jest to miejsce które będę omijała szerokim łukiem. Brak fachowców, diagnosta bardzo nieuprzejmy. Brak kontaktu z klientem. Czas wykonania usługi to koszmar. Wiecznie jakieś problemy, nie zamówione części i brak poczucia winy. Nie polecam


  Marka/model samochodu:
  Opel

 • AUTOR: DATA: 2017-07-27 08:27

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  fachowa i miła obsługa , serdecznie polecam, warto skorzystać niskie ceny, krótki czas naprawy, można miło spędzić czas w oczekiwaniu na pojazd


  Marka/model samochodu:
  SKODA FABIA

DODAJ OPINIĘ

- możliwość płatności kartą

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 08:00 do 18:00
Wtorek od 08:00 do 18:00
Środa od 08:00 do 18:00
Czwartek od 08:00 do 18:00
Piątek od 08:00 do 18:00
Sobota od 08:00 do 14:00

Do dyspozycji klientów jest 8 stanowisk przeznaczonych dla samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Serwis posiada ubezpieczenie OC oraz najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt warsztatowy. Nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią udzielają fachowych i indywidualnych porad naszym klientom.

Korzystając z usług serwisu mogą być Państwo pewni profesjonalnego doradztwa przy zakupie i serwisowaniu opon do pojazdów: osobowych, dostawczych, ciężarowych, rolniczych oraz przemysłowych. Warto wspomnieć, że w ofercie jest także przechowalnia opon. Serwis posiada felgi stalowe i aluminiowe znanych producentów.

Serwis Euromaster Olkowicz gwarantuje wysokiej jakości świadczenie usług w zakresie wymiany oleju silnikowego, elementów układu hamulcowego, zawieszenia i klimatyzacji. Dodatkowo, ofercie znajdą się: akumulatory, płyny eksploatacyjne, kosmetyki do pielęgnacji pojazdów, a także akcesoria. Wysoki poziom jakości serwisu potwierdzony jest Certyfikatem Jakości Michelin.

 

PEŁNA OFERTA OPON na www.CentrumOpon.pl Zapraszamy do OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Badania techniczne wszystkich pojazdów, HDS

Podobne warsztaty


WYKONYWANE USŁUGI