"Bardzo dobry kontakt. Pan mechanik bardzo komunikatywny. Widać dobrze zna się na swoim fachu. Cenowo przystępnie. Naprawa ekspresowa. ",
Dariusz, Skoda Fabia 1.0 mpi 2018
PP Performance Patryk Powąska to nowoczesny warsztat samochodowy z pasją do motoryzacji. Od przeszło 15 lat dbamy o bezpieczeństwo i komfort kierowców. Łączymy doświadczenie z najnowszym sprzętem diagnostycznym, a każdą naprawę traktujemy jak...
"Pełen profesjonalizm. Pan Adam jest "doktorem" punktualnym, terminowym i zna się na swojej robocie. Polecam serdecznie.",
rogaczBART, Skoda Fabia
"Wymiana opon -wszystko ok, szybko i taniej niż w konkurencji ",
Jacek, Skoda Scala 1.5 TSI benzyna 150kM 2020
Naprawiamy samochody wszystkich marek w oparciu o najnowsze technologie diagnostyczne, wykorzystując własne doświadczenie oraz wysoki poziom wiedzy serwisantów. Dokonujemy kompleksowych napraw samochodów w Gliwicach i Katowicach, dbając przy tym...
"Auto naprawione szybko i sprawnie, inni elektromechanicy chcieli wymieniac sterownik silnika a okazala sie wiazka........",
Sebastian, Audi A6
"Polecam. Jako jedyny warsztat w Gliwicach, do którego udało mi sie dodzwonić, serwis komputera samochodu zrobili w sobotę późnym wieczorem! Godni polecenia! W poniedziałek kontynuacja - urlop chyba uratowany. :)",
FC N, VW Tuareg
"Witam.Po wieloletnich próbach u wielu mechaników w Gliwicach pan Grzegorz okazał się najlepszy.Bardzo wysoka jakość obsługi.Serwisuje dwa auta opla omegę i renault 19 i zawsze bez problemów.
Dziękuje i pozdrawiam Krzysiek",
krzychuulec, Opel omega C 2003r
"Bardzo dobry warsztat.Od 2 lat serwisuję tam swoją Octavię i jestem bardzo zadowolony z jakości i terminowości a ceny też są ok. Ostatnio miałem problemy z drganiami przy hamowaniu.Okazało się, że firma ma urządzenie do przetaczania tarcz hamulcowych bez demontażu. Mimo sceptycznych opinii na ten temat zdecydowałem się na ten zabieg bo szkoda...",
piotrek, skoda octawia
"Profesjonalne podejście do sprawy, przyjecie samochodu, dobór odpowiednich części oraz fachowe porady. ponadto auto w krótkim czasie czekało na odbiór. Gorąco polecam",
ShaddoX, Mondeo Mk3
"Drobna naprawa od reki. Bardzo przyjazna obsluga. Polecam. Na pewno tam wroce w razie potrzeby.",
Liber1983, Fiat Bravo II
"Bardzo dobry mechanik, który bez zastanowienia mi pomógł (wracałam z podróży i coś się popsuło w samochodzie i nikt nie chciał mnie przyjąć, zasłaniając się napiętym grafikiem) Pan zrobił wyjątek i jako jedyny wyciągnął do mnie pomocną dłoń. W dodatku bardzo szybko odkrył i naprawił usterkę, a to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Pełen...",
Anna T , Skoda oktavia
"Polecam, naprawa zrobiona tak jak się należy bezproblemowy kontakt wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone napewno jak będę potrzebował skorzystam znowu - dziekuje",
Adam, Skoda
"Potrafi czynić cuda. Naprawia nawet na miejscu, jeżeli wymaga tego naprawa. Szczerze jest najlepszy. Śmiało zostawiajcie auta. Inni mówią trzeba czekać. U niego rano dajesz popołudniu masz. Miałem sporo do naprawy mnóstwo razy w różnych autach. Zawsze jest tak samo,zrobiony szybko, solidnie i na czas. Wytłumaczy,nie naciąga. Raz miałem...",
Wojciech, Skoda Fabia
"Jak zawsze wszystko idealnie! Tym razem naprawa silnika po zerwanym rozrządzie. Szybko i profesjonalnie a do tego w dobrej cenie. Ani mi się śni jeździć do innych serwisów!",
Maciej, Skoda Roomster
"Naprawa wykonana szybko i profesjonalnie, samochodem znów można bezpiecznie jeździć. Oprócz zleconych napraw, mechanik wykonał dodatkowo jazdę próbną oraz przegląd układu jezdnego i zawieszenia (o co nawet nie prosiłem). Poinformował o możliwych przyszłych naprawach i polecił sprawdzenie na stacji kontroli pojazdów, czy czegoś nie pominął....",
Robert, Skoda Fabia, 2010, 1.4tdi 59,00kW.
" miałem problem z fiatem bravo II .fiat przy gwałtownym przyspieszaniu gasł i pojawiał się komunikat o ciśnieniu oleju. Mechanicy w tej firmie zdiagnozowali i rozwiązali problem. Okazało się ze problemem był filtr oleju.
To był pierwszy mój kontakt z tym warsztatem i oceniam go pozytywnie.
",
grzegorz, bravoII
"Miła i rzetelna obsługa polecam ",
Sławek
"Z czystym sumieniem polecam warsztat AutoGP. Wszystko zostało wykonane sprawnie, terminowo i z dbałością o szczegóły. Dodatkowy plus za miłą obsługę i uczciwe ceny. Widać, że tu liczy się jakość, nie tylko szybki zysk. Na pewno wrócę przy kolejnej okazji!",
Stanisław, Skoda
"polecam ten warsztat. bardzo szybko przeprowadzili wszystkie naprawy. charakteryzuje ich profesjonalizm i rzetelność. bez obaw można pozostawić im swoj samochód w celu naprawy. ",
Przemek, Skoda Octavia
"Super! Jestem zadowolony! Szybko, sprawnie, cena przyjemna!",
Andrzej
"Fajnie sprawnie rzetelnie. Ludzie znajacy się na rzeczy uczciwie podchodzący do zadania i klienta z czystym sumieniem można polecić. ",
Paweł, Skoda Octavia 2 generacja 2004 - 2008 Combi kombi
"Szybko, sprawnie, solidnie- polecam ten warsztat :) ",
Dorota
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
skoda roomter 2007 silnik 1.2 fsi mam problem z biegiem 2 i 4 wchodzą po drugim razie wymieniłem olej , wysprzeglik ,odpwietrzyłem sprzegło ,wyregulowałem biegi i dalej jest to samo .Czy trzeba bedzie wyciagacc skrzynie ?
Witam mam pytanie czy zostawienie auta na biegu (niesprawny ręczny) na wzniesieniu może psuć skrzynie biegów?
W mojej skodzie fabi 1.2 HTP z 2009 r bardzo słychać pracę skrzyni biegów- jest to po prostu takie wycie , czym niższy bieg tym głosniej słychać, co może być przyczyną?
Mam Skodę Roomster Scout rok 2008 1,9 TDI 105 km silnik bsw padła mi skrzynia JXZ jaka inna skrzynie mógłbym wstawić do tego silnika ?o jakich innych kodach mogę wstawić czy musi być taka sama?