"Ogólnie jestem zadowolony z naprawy. Oddałem auto na wymianę rozrządu była to Honda Civic. I co najważniejsze było to zrobione w uczciwych pieniądzach. Co prawda auto stało tam 3 dni ale wspominali że muszą inne auta skończyć. Ogólnie jestem zadowolony i na pewno tam jeszcze przyjadęv",
Rafal, Honda Civic
PP Performance Patryk Powąska to nowoczesny warsztat samochodowy z pasją do motoryzacji. Od przeszło 15 lat dbamy o bezpieczeństwo i komfort kierowców. Łączymy doświadczenie z najnowszym sprzętem diagnostycznym, a każdą naprawę traktujemy jak...
"została wykonana konserwacja podwozia oraz wymiana wahaczy tylnych. bardzo miła obsługa, fachowa wiedza, otrzymałam informację o stanie technicznym całego auta (wymagało to poświęcenia dodatkowego czasu i chęci - tego nie było w zleceniu), auto po naprawie otrzymałam umyte w środku i na zewnątrz - miło, polecam ten warsztat i na pewno będę...",
małgosia, HONDA Accord
"Naprawa hamulców tylnich, regulacja luzów zaworów, drobny wyciek z silnika. Wszystko ok (nowe tarcze, praca silnika poprawiona).",
Julian, Honda Accord 2.0 2011
Naprawiamy samochody wszystkich marek w oparciu o najnowsze technologie diagnostyczne, wykorzystując własne doświadczenie oraz wysoki poziom wiedzy serwisantów. Dokonujemy kompleksowych napraw samochodów w Gliwicach i Katowicach, dbając przy tym...
"Naprawa renault LAGUNA II szybko i tanio mechanika Pana Leszka polecił mi brat teraz tylko u Pana Leszka będę naprawiać samochody. Polecam ten warsztat nie ma lepszego ",
Rafał, Renault
Jeśli szukasz dobrego i taniego mechanika, który kompleksowo zajmie się Twoim samochodem, to dobrze trafiłeś! Stali Klienci mogą liczyć na liczne promocje i zniżki. Podchodzę do każdego Klienta indywidualnie. Każdy Klient informowany jest na...
"Witam.Po wieloletnich próbach u wielu mechaników w Gliwicach pan Grzegorz okazał się najlepszy.Bardzo wysoka jakość obsługi.Serwisuje dwa auta opla omegę i renault 19 i zawsze bez problemów.
Dziękuje i pozdrawiam Krzysiek",
krzychuulec, Opel omega C 2003r
"Naprawiam swoj samochód w tej firmie od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Polecilem ten warsztat mojej firmie i znajomym i wiem,ze również sa bardzo zadowoleni.",
Bogusław
"Profesjonalne podejście do sprawy, przyjecie samochodu, dobór odpowiednich części oraz fachowe porady. ponadto auto w krótkim czasie czekało na odbiór. Gorąco polecam",
ShaddoX, Mondeo Mk3
"kontretne i rzeczowe podejście do klienta i naprawy",
Ostrowski
"Musze powiedzieć ze nie spodziewalem sie tak szybkiego działania w naprawie mojego auta , nie musialem za dużo płacić jak i za długo czekać na okazale części które musialy zostac sprowadzone ;) Myślę ze jak raz jest zrobione u państwa to warto oddać w dobre rece maszynę :) ",
Mikes, Honda civic
"Pelen profesjonalizm,wiedza co robia, szybko i dobrze!",
Szef, Volvo
"Szybka, porządna naprawa auta, niedroga cena naprawy + profesjonalne podejście. Zostały wymieniony: świece zapłonowe, sprzęgło, czujnik wału",
Daniel, Honda Civic
"Z czystym sumieniem mogę polecić. Samochód po naprawie lakierniczej polakierowany fachowo , profesjonalnie. Auto oddane czyściutkie . Całość usługi bez zastrzeżeń ",
Asia, Honda Civic
"Mam auto, w którym do wymiany żarówek z przodu trzeba mieć ręce łamane w 4 miejscach…postanowiłem więc umówić się na wymianę w tym warsztacie. Poradzili sobie z tym dosłownie w kilkanaście minut i przy okazji zrobili szybki przegląd autka, mówiąc mi co warto zrobić. Ja jestem bardzo zadowolony z usługi, szybko, profesjonalnie i co ważne, tanio.",
Marcin Linke, Honda Jazz
"na ul Toszeckiej wymienialem amortyzatory. wszystko ok. polecam warsztat. na pewno tam wrócę ",
adrian, honda civic ix
"Szybko i sprawnie przeprowadzona naprawa samochodu. Profesjonalna obsługa udzielająca rzetelnych informacją. Bardzo atrakcyjne ceny zarówno części jak i naprawy.",
Karol, Honda
"GORĄCO POLECAM TEN WARSZTAT JEST GODNY POLECENIA.MECHANICY NAPRA0WDĘ SĄ Z POWOŁANIA.
JAKO JEDYNI WZIĘLI I PODJĘLI SIĘ NAPRAWY MOJEGO SAMOCHODU. NAJPIERW MUSIELI GO I RESZTKI GŁOWICY ODEBRAĆ OD BARDZO NIE MIŁEGO MECHANIKA KTÓRY STAWIAŁ OPORY DO ZWROTU TEGO ALE SIĘ UDAŁO.PONAD MIESIĄC ALE ZROBILI KAWAŁ DOBREJ ROBOTY I DUŻO CZASU POŚWIECILI AUTO...",
ANTONI, HONDA FR-V
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z pierwszym biegiem. Gdy chce wrzucić 1 bieg w połowie drogi drążek nie idzie dalej jakby się blokował. Jak cofne drążek i wrzucę 2 a następnie 1 to wchodzi. Również jak zacznę popuszczac sprzęgło to wchodzi 1-ka.problem nie występuje za każdym razem gdy chce wrzucić 1 bieg ale jest...
Witam. Honda Accord VII Przebieg 252 tys km. Przeze mnie zrobione ok 62 tyś km W aucie pojawiły się najpierw problemy z 3 biegiem powyżej 4000tys/obr na min 3 bieg wchodził ze zgrzytem za każdym razem. Przy mniejszych prędkościach obrotowych jest ok. Ostatnio coraz ciężej wchodzą wszystkie biegi...
Witam! Honda Accord VII - 2,2 cdti Teraz często ciężko wchodzą biegi. Niedawno byl taki problem i rezultatem żaden bieg się nie włączał i było zmienione koło dwumasowe. Co może tworzyć taki efekt ? Dzięki !