"Do Gremaru nie zaglądałem kilka lat, nieco swego czasu zawiedziony. A w międzyczasie ekipa zmieniła się na bardzo fajny młody zespół, moja srebrna strzała została szybko i sprawnie naprawiona, bez naciągania na niepotrzebne wymiany i bez wymądrzania się (częsty grzech mechaników). Po wymianie elementów wszystkie osłony i mocowania wróciły na...",
Szymon, fiat stilo
"Panowie znają się na swojej robocie,jeśli ktoś uważa,że drogo niech jedzie do serwisu,tam zobaczy co znaczy drogo,jeśli ktoś musi widzieć czysty pachnący warsztat wyłożony kafelkami niech jedzie do serwisu,jeśli ktoś chce naprawić swój samochód niech przyjedzie tutaj.",
mka, audi a6 quattro
"Byłam zaskoczona profesjonalnym podejściem, szybką naprawą, a także niską ceną! Gorąco polecam tego mechanika:)",
Magdalena
"Byłem jakiś czas temu stestować skuszony pozytywnymi opiniami na necie. Pierwszym razem przyjechałem na przegląd- na plus na pewno rzeczowo myślący właściciel, a także to że konsultują tel. każdą dodatkową część czy usługę żeby nie było niespodzianek na fakturze.Od tamtej pory byłem jeszcze z kilkoma sprawami i uważam, że ich największym atutem...",
Tomasz, Audi A6
"Najlepsi mechanicy w okolicy ,polecam z szczerym sumieniem !",
Michał , Mini cooper
"Polecam w 100%Najlepszy serwis i bardzo profesjonalna obsługa z uprzejmym i pomocnym podejście do klienta .",
Magda, Volvo XC 40
"Super chłopaki szybko tanio i solidnie super Pan Menager miły zawsze uśmiechnięty",
Wilu Wilkoszewski
"Cóż... - nie szybko i nie tanio, ale ... miło, dokładnie i profesjonalnie.
Montaż kamery cofania i rejestratora w Audi S8 przeprowadzony wzorowo!
ZDECYDOWANIE POLECAM !!!",
KGK, AUDI S8 Quattro 4.2 Kat. D2 Tiptronic
"Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Zależało mi na czasie, usterka naprawiona szybko i bez zarzutu. Bardzo polecam! :)
",
Karolina, Kia ceed
"Wszystko ok doświadczeni mechanicy szybka naprawa usterki Polecam !!!",
Maciek, Mercedes w211
"Bardzo fachowi, rzeczowi, oraz solidni. Najlepszy warsztat z jakim miałem do czynienia do tej pory. Wszechobecne podejście na zasadzie "nie przejmować się i jeździć" nie ma tu miejsca, za co duży plus. Warto przejechać nawet całe miasto by oddać swoje autko w dobre ręce. Polecam",
Kuba, Nissan Almera N16
"Witam.
Do Zagazuj.pl trafiłem po kilku nie udanych próbach diagnoz mojego samochodu, w Krakowie każdy elektro-mechanik twierdzi że jego kts jest w stanie zdiagnozować wszystko. Niestety nie układ hamowania
Land Rovera Discovery II TD5 (Zapaliły się trzy kontrolki ABS,TC,HDC).
Panowie z Zagazuj.pl podeszli do tematu z wielkim zainteresowaniem...",
Paweł, Land Rover Discovery II TD5
"Fachowa i rzetelna obsługa. Wymieniłem opony, Pan sprawdził zawieszenie. Warto skorzystać z tego warsztatu. ",
Paweł , VW Jetta 2007
"dobra robota za rozsądną cenę jestem zadowolony polecam",
Andrzej , fiat uno
"Wizyty u mechaników zawsze powodują u mnie megastres. Jestem absolutnym laikiem samochodowym, o autach wiem tyle, że mają 4 koła (piąte w bagażniku), kierownicę, jadą w przód i w tył. Niestety, od czasu do czasu trzeba zrobić przegląd okresowy i tu właśnie powstaje niezdrowe napięcie... Ale nie tym razem. Dzięki stronie Dobry Mechanik trafiłem...",
waldzios, Skoda Fabia II
"Szybko i sprawnie wykonana usługa. Dobry kontakt z mechanikiem (co nie wszędzie jest możliwe), ceny - moim zdaniem wyśrodkowane (w końcu to serwis BMW, a nie garaż na osiedlu). Fachowe doradztwo, tak przez telefon jak i na miejscu, a o to dzisiaj coraz trudniej. Oby tak dalej Panowie!",
Bart, E46
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, ma problem, Pali mi się kontrolka abs i esp. Błąd po stronie lewej koło przednie. Wymieniony czujnik razem z korona na przegubie. Raz świeci od razu a niekiedy po kilku kilometrach. Co może być przyczyną?
Witam. Mam problem, mianowicie po zakupie przejechałem autem do domu 250 km bez żadnego problemu, do wymiany podobno była pompa ABS (pod nadkolem przy zderzaku przednim) auto oddałem do znajomego który miał go bez problemu ogarnąć, z tego co powiedział była tam już wymieniana wtyczka,...
Witam mam problem z palącą się lampką abs,"Ford Fusion" w zeszłym roku skutkowało to wymianą akumulatora oraz alternatora problem zniknął ale w tym roku jak samochód nie jeździł kilka tygodni problem powrócił. Ciekawostką jest dziwny szum po którym lampka w zeszłym roku gasła w tym roku już nic...
Skoda Fabia 1.2 rok 2007 Pali się kontrolka ABS i czasem zapala od ręcznego do tego auta buczy tak jak przy większej prędkości
Świecąca kontrolka ABS oznacza, że kontrola nad blokowaniem kół podczas hamowania jest nieaktywna. Kontrolka ABS może być wywołana przez awarię czujnika prędkości obrotowej kół, niesprawną pompę...
Współczesne auta są wspomagane przez wiele systemów, mających swoje specyficzne oznaczenia. Wiele z nich, mimo że wiele razy słyszanych, tak naprawdę niewiele nam mówi. Tymczasem znajomość skrótów...