POWRÓT

FH PROGRESS " CENTRUM SAMOCHODOWE "

PRZEWÓZ 2, PODGÓRZE , 30-716 KRAKÓW

****** 3.2 (2 opinie)

POLECANE WARSZTATY

Auto Serwis Wywiał
******
opinie: 132

Wielicka 44b
Podgórze, Kraków

DREAM CAR – Auto-Serwis, Myjnia,...
******
opinie: 57

ul. Orawska 12a
Podgórze, Kraków

TOP-AutoSerwis - Mechanika...
******
opinie: 311

Przewóz 21/5
Podgórze, Kraków

O warsztacie

PRZEWÓZ 2, PODGÓRZE, 30-716, KRAKÓW

Pokaż numer telefonu
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Mechanika , Wulkanizacja , Klimatyzacja , Elektryka , Konserwacja Podwozi oraz Profili , drobne naprawy blacharskie , akumulatory, wycieraczki , zarówki , oleje Motul - Total , Płyny do spryskiwaczy itp

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
3.2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • p
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Przede wszystkim terminowo i super szybko. Korzystam od kilku lat i polecam wszystkim.


  Nissan Pulsar 2016

 • N
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Witam jakiś miesiąc temu zamówiłem wizytę wymiany opon na alufelgach 19, dostałem wizytę aby się zgłosić za 3 bądż 4 dni. W dniu wizyty czekałem jeszcze z 15 po umówionym czasie. Panowie ściągnęli przednie koła i po jakimś czasie i próbach się dowiedziałem że niestety nie zmienią mi opon gdyż czas na klientów mają co 30 min a moje mogli by wymieniać nawet 2 godziny i nie maja na to czasu pomimo kilku dni mojego oczekiwania. Zaznaczę ze nie posiadam opon run flat tylko letnie pirelli p zero rosso. Najlepsze że ten niby dowodzący co jakiś czas tłumaczył swojemu pomocnikowi co ma robić. Pan dowodzący ściągnął wtedy ledwo ledwo poł opony w stronę środka a pozniej próbował wewnętrzna stronę ale zwątpił. Pomocnik zapytał że moze sprzęt za słaby, on dalej próbował i powiedział ze ma o wiele lepszy niż w innych zakładach bo ma siłę ok 1,5 tony. Ok powiedziałem trudno i żeby założyli je z powrotem. opony zostały założone i zostałem przeproszony i że po jakimś czasie jak już chmara klientów przeminie mogą spróbować je zmienić. W tym samym dniu załatwiłem następną wizytę na tej samej ulicy u konkurencji... tydzień czekania. Na drugi dzień zauważyłem mało powietrza w kole tym co została ściągana do połowy opona, nic pojechałem na stację i dopompowałem ( z 2.4 schodziło za noc do 1.4 ) cały tydzień tak co rano dopompowałem koło tłumacząc sobie ze może opona nie siadła. Po wymianie u o wiele większego zakładu wulkanizacyjnego na tej ulicy wszystko było ok, za dwa dni to samo, pojechałem niby z reklamacja, po sprawdzeniu okazało się że jest mini dziurka w alufeldze w środkowej części od wewnątrz. Dziwne że nagle po próbie wymiany opon w tym oto warsztacie zaczęło powietrze z chodzić, błąd mój że nie sprawdziłem tego na drugi dzień ściągając oponę i sprawdzając alufelgę a wiec nie mogę nikogo pewnie obwiniać, według mnie takie zbywanie klienta po czekaniu na wymianę to kompletny brak profesjonalizmu już o tej nieszczęśliwej alufeldze nie wspomnę.


  Bmw X3

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat