"Miła i profesjonalna obsługa, ekspresowa wymiana wahaczy zawieszenia tył i przód, obsługa posprzedażowa na wysokim poziomie, gorąco polecam.",
Filip, Mazda 6
"Bardzo sprawnie wszystko zrobione, koszty naprawy świetne, wszystko zrobione zgodnie z ustalonym czasem",
Jakub , Dacia sandero
"Naprawiałem tu silnik, zawieszenie, elektrykę... Sporo roboty wykonanej w dobrej cenie, szybko i sprawnie, bardzo dyspozycyjny zakład, właściwie od ręki przyjmujący samochód, racjonalnie podchodzący do wymaganej wielkości naprawy, profesjonalny i pewny. Absolutnie rekomenduję wszystkim, będąc klientem konkurencyjnych firm, tylko ta jedna...",
Pingwin, Opel Meriva
"Polecam, szybki termin, dobra profesjonalna obsługa i wykonana naprawa.",
Piotr, Opel Meriva 1.4 120 KM 2014
"Miałem problem z silnikiem. Gasł gdy stałem na swiatłach i przy wrzucaniu wstecznego. W dwóch warsztatach nie wiedzieli dlaczego. Wydałem tylko sporo kasy. W końcu trafiłem do autoserwisu 123 i za smieszne grosze usuneli mi usterkę, a auto z serwisu wyjechało czyste jak nigdy. Jestem zadowolony bo minęły już 3 miesiące i dalej jest ok. Jak...",
Mateusz, chrysler pt cruiser
"Mogę polecić. Miła atmosfera, poczekalnia z kawka, usługa przeprowadzona sprawnie w rozsądnej cenie.",
Marcin, Ford Fiesta 1,25 2008
Premium naprawa samochodów, Okleinie folie ochronna PPF Naprawa lakieru Polerowanie Pranie Wszystko w jednym miejscu Zapraszamy
"Bardzo szybka i sprawna naprawa auta ;)
Polecam wszystkim ;) ",
Renata, Ford Focus
"W miarę szybko i sprawnie tylko horrendalnie drogo. Może bym to przebolał gdyby warsztat zaproponował mi auto zastępcze na czas naprawy.",
arahis33, Hyundai Getz 2008 1.5 crdi
"Wymienione wahacze i końcówki drążków. Przed naprawą szybka diagnoza i informacja o kosztach.
To jest Dobry Warsztat! ",
golf.club93, Volkswagen
"Witam
Gorąco polecam tego mechanika. Podczas pobytu w Białymstoku usterce uległa moja skoda.
Dokładniej mówiąc straciłam hamulce. Okazało się że pękł przewód metalowy od hamulców.
Całe szczęście że trafiłam na tego mechanika - nie dość że scholował mi samochód do warsztatu, to bardzo szybko usuną usterkę i nie policzył dużych kwot za...",
Kasia, Skoda Fabia
"Chyba najlepszy specjalista w Białymstoku od samochodów grupy Audi-VW-Seat. Doskonale rozpoznaje wszelkie usterki, uczciwie i bardzo dokładnie naprawia. Polecam!",
jafeth
"Pełen profesjonalizm, jeśli naprawdę dbasz o swoje BMW to polecam Serwis Breczko",
Użytkownik BMW , BMW 530D
"Pierwszy warsztat, w którym ktoś od razu rozpoznał i potrafił naprawić awarię w moim aucie. Mój samochód ma swoje lata i niestety panowie-chłopcy nie mają bladego pojęcia o naprawie czegoś, czego nie trzeba podłączać do komputera. Tu znalazłam ludzi, którzy znają się na mechanice pojazdów. Obsługa miła i taktowna. Nie czułam się jak blondynka ;)",
anna, Mercedes Benz 190
"Miałem okazję korzystać z usług tego Pana i stwierdzam z całą odpowiedzialnością, że jest to przesympatyczny i bardzo solidny mechanik. Zawsze doradzi, zaproponuje jakieś alternatywne rozwiązanie problemu, a co najważniejsze po naprawdę atrakcyjnej cenie. SUPER WARSZTAT!",
wojdax
"Robiłem u nich silnik do Mazdy 6, ten warsztat polecił mi znajomy i jestem bardzo zadowolony przejechałem już 30 tyś i póki co nie mam żadnych problemów. ",
Arkadiusz B., Mazda 6
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...