"Bardzo miła obsługa i co najważniejsze, naprawiają auta bardzo skutecznie. Ratowali mi bmw po takim dość niegroźnym wypadku i działa po ich ingerencji bez zarzutów.",
Lucas, Bmw
"Warsztat ten polecił mi znajomy. Był to już trzeci mechanik u którego byłem z moim autem. Poprzednicy nie poradzili sobie z problemem (nie równa praca, utrata mocy), pojawiły się sugestie wymiany silnika. Traciłem nadzieję. Po rozmowie z Panem Pawłem i jego wstępnej diagnozie nabrałem optymizmu. "Poważna awaria" jak to nazwali poprzedni...",
Jacek, BMW e46 325i
"Zdecydowanie polecam, tanio, szybko i porządnie ;-)",
KraK, Fiat Punto II
"Zastanawiają mnie te negatywne opinie,jakoś jak tam zajadę to zawsze maja dużo aut,no cóż można być złośliwym na rożne sposoby,ale pomijam to.Ja akurat jestem zadowolony ,cena mi odpowiada,nigdy mnie nie naciągano na dodatkowe koszty ,a chciał bym nadmienić ze przed każdą gruba robota jadę zweryfikować usterkę do większości panów mechaników w...",
Ted, Skoda Octavia
"To mój mechanik od lat...parę razy próbowałem szukać innego zakładu ponieważ wyprowadzilem się kilka lat temu ze Skawiny ale wracałem na poprawkę po kimś i dalszą naprawę do Adama...przez pomoc w zakupie kolejnych samochodów po serwis i pomoc w nagłych wypadkach zawsze profesjonalnie, uczciwie i przystępnie cenowo! To nie Janusz ze stodoły,...",
Piotrek , Audi A6
"Jestem zadowolona z usług. Szczerze polecam.",
Miśka
"Polecam, Naprawiałem u Pana Andrzeja mojego Focusa a obecnie Mondeo.
O tych samochodach ten Pan wie wszystko, ma odpowiednie narzędzia(specjalistyczne dla danej marki) i przede wszystkim nie naciąga na niepotrzebne koszty.
Jedyny minus jaki znalazłem to terminy jakie są żeby się umówić na naprawę, ale to świadczy o popularności tego zakładu....",
Tomek, Ford Focus/Mondeo
"rzeczowe podejscie do tematu, uporali sie z problemem z turbina, nawet nie trzeba bylo jej wymienic, a tak straszyli mnie w innym warsztacie",
vw
"Uszkodzenia karoserii są naprawiane punktualnie i bardzo solidnie. Nawet wprawne oko ma trudności dostrzec, że samochód podlegał naprawie.",
S. Dzida, Mercedes
"Bardzo polecam chłopaki znają się na rzeczy! Usterka usunięta szybko !Cenowo tez ok nie kroją jak inne zaklady mechaniczne;-)na pewno wrócę jezeli mój wóz znów odmówi dalszej współpracy!",
ToJa, Seat Ibiza
Specjalizacja w naprawie samochodów marki Saab. Warsztat : Libertów, ul. Jana Pawła II 124
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen c5 2008r. Mam problem z czujnikami parkowania. Przestały w ogole działać. Na początku działały różnie raz tak raz nie a za jakiś czas w ogóle
Witam, Po wrzuceniu wstecznego pojawia się na chwilę ciągły pisk od czujników parkowania , później kontrola od czujników mruga, ale żadne z czujników nie działa. System jest wyłączony. Jaka moze być przyczyna i jak długo może zająć jej odnalezienie?
Nie działa czujnik parkowania, a kontrolka w przycisku zapala się.
Komunikat usterka układu wspomagania parkowania. Co robić?