"Naprawa przebiegła sprawnie, panowie zdecydowanie znają się na robocie. Zdecydowanie polecam",
Krzysztof Mielniczek, Land Rover Discovery III
"Miałem stuki w zawieszeniu i dwóch znajomych polecało mi ten warsztat, przekonałem się sam, że warto :)
Profesjonalna obsługa, szybka i trafna diagnoza jak i czas naprawy. Usługa na najwyższym poziomie, ceny części dostosowane do portfela klienta. Płacąc za robociznę też nikt nie zbankrutuje :)
Ale najbardziej zaskoczyła mnie dbałość o...",
Raul, Opel Vectra B
"Wszystko zrobione jak należy . Profesjonalna obsługa . ",
scoot7, Volkswagen Sharan
"Dobry warsztat, można dogadać się co do ceny, wcześniej wycena przed robocizną, doradzą odnośnie wyboru części, jakość wykonania jest dobra i w terminie, już kilka razy zostawiałem dwa auta i wszystkie naprawy wykonano jak się należy i niebawem znowu udam się do Pana Potockiego.",
mar, VW Polo
"W ciągu kilku godzin usterka została usunięta. Do tego mechanik sam troszczy się by koszt usługi nie był wysoki. Od kilku lat tylko w tym warsztacie naprawiam auta (a trochę się ich przewinęło). Bardzo miła osoba, zna się na rzeczy. Serdecznie polecam !!",
Marco, Opel/Zafira
Pomagamy utrzymać Twój samochód w doskonałym stanie technicznym – od diagnostyki po kompleksową naprawę z gwarancją. Zarezerwuj termin wizyty już dziś i bądź pewny rzetelnie wykonanej naprawy samochodu.
"Warsztat godny polecenia,nie było takiego przypadku żeby nie udało się usunąć usterki której nie mogli zdiagnozować inni mechanik.jezdziłem tam rożnymi autami i zawsze byłem zadowolony,pozdrawiam. Pana Łukasza dobry pracownik.",
audi a8, Audi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam, Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...