"Witam , postanowiłam dodać opinię na temat naprawy samochodu naszej córki po kontakcie z właścicielem warsztatu . Jak się dowiedziałam jako jedyna byłam mercedesem w tym warsztacie , a opinię niżej dodała ta sama osoba co huidai i10 . Osobiście jak mój mąż i córka możemy polecić ten warsztat mogliby tak na prawdę trochę skrócić czas naprawy ,...",
Irena, Mercedes A160
"Ten salon detailingowy to prawdziwa perła wśród innych tego typu miejsc. Każdy z pracujących tam specjalistów jest niezwykle doświadczony i zna się na swojej pracy jak mało kto.",
Kamil, Peugeot