Warsztat polecany przez innych kierowców.

IW Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Monika Kowalska

ul. Podlasie 6, Barwinek, 25-135 Kielce

****** 5.6 (22 opinie)

IW Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Monika Kowalska

O warsztacie

ul. Podlasie 6, Barwinek, 25-135, Kielce

Poniedziałek od 07:30 do 15:30
Wtorek od 07:30 do 15:30
Środa od 07:30 do 15:30
Czwartek od 07:30 do 15:30
Piątek od 07:30 do 15:30

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Gwarantujemy wysoką jakość naprawy samochodów i uprzejmą obsługę. Na czas naprawy zapewniamy samochód zastępczy (2xFiat Tipo 2019r, Kia Sportage 2018,  Opel Astra 2017 r., Mercedes C-klasa, Ford Fiesta, Seat Ibiza, Ford Focus, Ford Kuga 2016r (automatyczna skrzynia biegów)., Fiat Palio Weekend). Posiadamy również samochody zastępcze z automatyczną skrzynią biegów. Dojazd z centrum ulicą Ściegiennego skręć w lewo przed stacją  Orlen, pierwsza w prawo drugi budynek po lewej stronie  (za budynkiem Graf). Obecnie rozbudowujemy warsztat. Wygenerowaliśmy 8 stanowisk roboczych. Posiadamy nowoczesną komorę lakierniczą. 

Pomagamy w całym procesie zgłoszenia i likwidacji szkody. Jesteśmy z Państwem od momentu zgłoszenia, aż do wypłaty odszkodowania. Jesteśmy specjalistami w walce z firmami ubezpieczeniowymi o wypłacenie wysokich odszkodowań - korzysta na tym klient i warsztat.

Od marca 2018 poszerzyliśmy wachlarz świadczonych przez nas usług o mechanikę pojazdową. Świadczymy usługi w zakresie: wymiana rozrządu, naprawa układów hamulcowych, naprawa zawieszenia z przodu i z tyłu pojazdu, diagnostyka pojazdu, szybkie naprawy, naprawy Smart

Więcej

Opinie (22)

Dodaj opinię
5.6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 22 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • L
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Nie mogę dać innej oceny jak tylko najwyższą. Zacznę od tego, że jakiś baran pod blokiem wyjeżdżając z parkingu uszkodził mi błotnik i zderzak w aucie (była to niedziela). W poniedziałek rano zadzwoniłem i od ręki przyjęli moje auto do naprawy. Prostowanie błotnika bez walenia kilograma szpachli jak to robi 98% pseudo lakierników, przy okazji poprawka lakiernicza po [wymoderowano] i wymiana zderzaka wraz z lakierowaniem i spasowaniem. Mając złe doświadczenia z innymi lakiernikami i ich partactwem przy odbiorze auta byłem miło zaskoczony z poziomu wykonania całości usługi. Polecam z całego serca.


  Audi A6C6 S-Line

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Uczciwie polecam warsztat Pana Wójcika. Miałem okazję powierzyć im moje auto po stłuczce. Nie miałem wcześniej doświadczań z naprawą z AC, toteż bardzo na rękę było mi, że zakład przejął na siebie rozliczenia z ubezpieczycielem i negocjacje z rzeczoznawcą. Nie mam żadnych uwag co do efektu naprawy, jestem zadowolony. Wszystko działa i wygląda lepiej niż przed przykrym zdarzeniem. W możliwie krótkim, jak mi się wydaje, czasie mój wóz został naprawiony, a ja miałem spokojną głowę i korzystałem z auta zastępczego zaoferowanego przez Autowójcik. O kosztach nie potrafię się rzetelnie wypowiedzieć, bo znam tylko wycenę ubezpieczyciela, ale i w tych okolicznościach dało się uzyskać rabat.


  Opel Zafira B

 • H
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W maju miałem dużą nieprzyjemność wymusić pierwszeństwo na ciężarówce. Szczęściem jechała powoli i przedstawiła trochę przód mojej hondy. Deformacji uległy niestety elementy konstrukcyjne. Postanowiłem pomimo sporych kosztów naprawić samochód w jednym z większych warsztatów w Kielcach (polecanym przez kilku znanych ubezpieczycieli). Warsztat dość wiekowy toteż uwierzyłem że nie jedno widzieli i że naprawa mojej szkody to dla nich pestka. Samochód został doprowadzony do stanu stanu wyjściowego (tak mi się przynajmniej wydawalo). Jeździło się w porządku toteż cieszyłem się że jest ok. Niestety niedawno znów miałem małą stłuczkę. Uszkodził się zderzak, błotnik i reflektor. Uderzenie nie było mocne. Ze szkodą pojechałem tym razem do warsztatu Autowojcik bo poprzedni nie przyjmował chwilowo samochodów. Tutaj zostałem uświadomiony co jest do zrobienia, co do naprostowania a co do wymiany. Oczywiście miałem wybór. Mogłem zrobić to po kosztach a mogłem porządnie. Zdecydowalem się na to drugie przy rzeczowym doradztwie ze strony kierownika warsztatu oraz jego blacharza. W trakcie napraw wyszło na jaw, że poprzedni warsztat zamiast przywrócić geometrię w komorze silnika aby części do siebie pasowały wolał rozwiercać lub wiercic nowe otwory żeby wszystko razem zgrać. W Autowojcik na własne oczy widziałem jak był naprawiany mój samochód. Byłem zaproszony żeby zobaczyć jak została przywrócona geometria pod maską oraz widziałem w jaki sposób zostały wmontowane nowe, proste elementy konstrukcyjne (belka zamka, okular reflektora). Zrobiło to na mnie wrażenie bo pamiętałem jak wyglądało to przed naprawą. Nie mieli przede mną nic do ukrycia. Czułem, że zależy im żeby dobrze naprawić mój samochód - żeby jazda nim była bezpieczniejsza jak przed stłuczką.
  W Autowojcik spotkałem się z rozsądnym doradztwem, szczerością oraz chęcią pokazania sposobu naprawy -
  uczciwością. Teraz wiem że mój samochód został realnie naprawiony. Dobrze mieć pewność. Moja historia pokazuje że nie nie zawsze można ją mieć. Jestem zadowolony że trafiłem właśnie tutaj.


  Honda civic

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą naprawić szkodę i pociągnąć do odpowiedzialności towarzystwa ubezpieczeniowe. Szybko i solidnie zlikwidowana usterka. Wszystkie sprawy związane ze ściąganiem kosztów z ubezpieczyciela rozwiązane przez warsztat. Serdecznie polecam ;)


  Ford Focus MK 1 2.0 16V

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam !!!!. Warsztat zajmuje się kompleksowo naprawą i załatwianiem wszystkich spraw z ubezpieczycielem .Samochód zostawiłem zaraz na drugi dzień od stłuczki. U nich odbyła sie wizyta rzeczoznawcy z firmy ubezpieczeniowej, wycenę szkody otrzymałem w ciągu tygodnia,
  następnie otrzymałem telefon z warsztatu czy decyduje się skorzystać z ich usług czy zabieram samochód. Zamówienie części nastąpiło błyskawicznie. Tydzień póżniej samochód był gotowy do odbioru. Szybkość wykonania i profesjonalne podejście do klienta.


  Mazda 2

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo polecam Państwu ten zakład. W zeszłym tygodniu w poniedziałek zaprowadziłem tam moje Audi- samochód po stłuczce, w którym został wymieniony błotnik, naprawione drzwi oraz malowanie dwóch zderzaków. Muszę przyznać, że gdy zobaczyłem samochód po naprawie byłem w szok,u że jest on w tak dobrym stanie. Nie było widocznych żadnych śladów po stłucze, całość wyglądała jak by samochód był nowy po malowaniu. Kolor zupełnie się nie odróżniał od starych elementów. Słyszałem różne opinie odnoście malowania samochodów i tego, że samochody bywają potem łaciate tutaj nie ma mowy o takiej sytuacji, cała usługa wykonana perfekcyjnie. W dodatku byłem zaskoczony szybkością wykonania, po oddaniu samochodu w poniedziałek po południu, na czwartek w godzinach południowych samochód mogłem odebrać od lakiernika, a koszt naprawy był zgodny z tym co zawierała umowa. Ponadto mechanik sprawdził mi samochód i ocenił jego stan techniczny, gdyż chciałem wykonywać naprawę skrzyni biegów. Po przejechaniu się mechanik ocenił że nie warto jeszcze tego robić, żebym darmo pieniędzy nie wydawał, bo nic nie jest uszkodzone a moje odczucia o wadliwości to jedynie skutki użytkowania pojazdu. Bardzo serdecznie polecam wszystkim, sam będę w każdej sprawie napraw się tam zgłaszał gdyż jest to warsztat na bardzo wysokim poziomie.


  Audi A4 B6

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Na tej stronie chcę się podzielić spostrzeżeniami/własnym odczuciem na temat naprawy mojej Toyoty. Na internecie znalazłam warsztat z dobrymi opiniami i jako blondynka oczywiście nie zauważyłam, do jakiej miejscowości zadzwoniłam. Opowiedziałam, że mam uszkodzony samochód, więc poproszono mnie o przesłanie kosztorysu z PZU. Później kilkakrotnie kontaktowaliśmy się i umówilismy się, że warsztat z pod mojego domu w Piasecznie, zabierze samochód do naprawy, a podstawi samochód zastępczy, gdyż stłuczka była nie z mojej winy. Zgodnie z umową podjechała laweta, zostawiła mi nowego Opla Astre, a zabrała, moją Toyotę. Szoku doznałam na drugi dzień, gdy na Astrze zobaczyłam numery rejestracyjne zaczynające się na TK. Od razu zadzwoniłam, gdzie jest mój samochód. W tym momencie dowiedziałam się, że w Kielcach. I naprawa jego się już rozpoczęła. Na dowód tego, umożliwiono mi podgląd w smartfonie. Faktycznie samochód był w trakcie naprawy. Po 3 dniach otrzymałam telefon, że samochód jest do odbioru. Po rozmowie ze znajomymi, stwierdziłam, że osobiście pojadę do Kielc, z kolegą, który się zna, aby odebrać swój samochód. Od tego momentu same miłe zaskoczenia. Trafiłam bez problemu, zostałam serdecznie przyjęta, samochód umyty, gotowy do odbioru, mój znajomy nie miał żadnych zastrzeżeń do naprawy. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że oddałam samochód do naprawy aż do Kielc, ale nie żałuję, polecam. Piszę, gdyż warsztat poprosił mnie o opisanie tej niecodziennej historii.


  Toyota Avensis

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Profesjonalna pomoc w odzyskaniu całkowitej sumy ubezpieczenia. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy oraz wiedzy na temat postępowania z zakładami ubezpieczeń. Właściciel nie tylko profesjonalny, ale również serdeczny. Do naprawy mojego samochodu po wypadku nie doszło, gdyż się to nie opłacało, jednak auto stało prawie miesiąc na Ich parkingu, a Właściciel nie wziął ode mnie nawet złotówki. Gdyby nie pomoc Pana Jeremiego na pewno nie odzyskałabym całej sumy ubezpieczenia od zakładu ubezpieczeń!


  OPEL / Corsa D

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Chciałbym polecić Państwu ten serwis. Moja przygoda z AutoWójcik zaczęła się 13.08.2017, a w zasadzie to miesiąc później. Otóż tego feralnego dnia wracaliśmy z wakacji naszym prawie 10-cio letnim i30 drogą krajowa nr 9. Na wysokości zjazdu na Tarnobrzeg uderzył w tył naszego samochodu Renault my zaś uderzyliśmy w samochód stojący przed nami (do skrętu w lewo) a przepuszczający samochody jadące z naprzeciwka.
  Sprawcą zdarzenia był kierowca Renaulta, który niczego się nie wyparł i wszystko potwierdził wezwanej na miejsce policji. Zgłosiłem sprawę z ubezpieczenia OC Sprawcy. Policja zabrała mi dowód rejestracyjny. Po kilku godzinach pojawiła się laweta, samochód został odholowany do ASO Hyundai folwark Kielce, a my wróciliśmy do Kielc samochodem zastępczym. Wartość mojego samochodu z ubezpieczenia AC w PZU wynosiła około 17000 złotych.Przypomnę że to nie z mojego ubezpieczenia miała być finansowana naprawa tyko z OC Sprawcy. ASO pierwotnie wyceniło naprawę na 35 tysięcy (!!!) ale potem zeszło do około 17 tysięcy złotych. Panowie Z ASO byli mili próbowali mi pomóc, ale to się nie udało.
  Firma w której sprawca był ubezpieczony wyceniła pojazd na kwotę 14300 i orzekła szkodę całkowitą. To wszystko się przeciągało i trwało około miesiąca.
  Wtedy - ponieważ wiedziałem, że mam problem popytałem kto mógł by mi pomóc i tak trafiłem do Pana Jeremiego Kowalskiego z Autowójcik.
  Wykonałem telefon, Pan Jeremi od razu zaprosił mnie ze wszystkimi dokumentami, obejrzał fotki uszkodzonego samochodu i stwierdził, że On ten samochód naprawi.
  Napisałem stosowne Pełnomocnictwo, przetransportowałem samochód na lawecie z ASO do Autowójcik, dostałem zastępczy samochód i w zasadzie zapomniałem o sprawie.
  Po około dwóch tygodniach samochód był naprawiony - bez mojego wkładu finansowego.
  Wszystko zostało naprawione na oryginalnych używanych częściach.
  Autowojcik powołało swojego rzeczoznawcę który wycenił samochód zgodnie z jego wartościa na 17800. Z godnie z ustawą ubezpieczyciel ma obowiązek pokryć straty z OC do 100% wartości samochodu. Po naprawie Pan Jeremi wysłał komplet dokumentów do Ubezpieczyciela sprawcy i ku mojemu zaskoczeniu nagle ubezpieczyciel uznał moje prawa i nie zakwestionował rachunku za naprawę.
  Mam naprawiony i sprawny samochód. Na szczególną uwagę zasługuje podejście Autowójcik do klienta, któremu po prostu starają się pomóc nawet w wydawało by się beznadziejnej sytuacji.
  Panie Jeremi jeszcze raz dziękuję za pomoc.
  pozdrawiam, Andrzej z Kielc.


  i30 HYUNDAI

 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam zakład tym wszystkim, którym uszkodzono auto na parkingu i którzy nie wykryli sprawcy. Pan Jarek załatwia wszelkie formalności z ubezpieczycielem (zgłasza szkodę, negocjuje jej wycenę, pomaga zgromadzić dokumenty i wypełnić odpowiednie druki), łagodzi stres właściciela uszkodzonego pojazdu, umiejętnie doradza jak się zachować, a - co najważniejsze - jest "od ręki" do dyspozycji klienta, nawet poza godzinami swojej pracy.
  Zakład oferuje auto zastępcze; moją szkodę parkingową zlikwidował szybko i profesjonalnie.
  Właścicielka Hondy Jazz


  Honda Jazz Elegance

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Usługa wykonana na 5. Auto oddane do przemalowanie zderzaka i błotnika oraz wyciągnięcia zagniecenia na drzwiach. Kolor pięknie spasowany. Zagniecenie usunięte bez konieczności lakierowania elementu tj. zgodnie z tym, jak zostało to wcześniej ocenione. Usługa wykonana terminowo.


  Ford Focus

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo polecam. Naprawa wykonana profesjonalnie. Auto pięknie zrobione. Miła współpraca. Zakład załatwia wszystkie formalności z odszkodowaniem. Auto zastępcze zapewnione. Bardzo korzystny wybór zakładu blacharskiego.


  SEAT ALHAMBRA

 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawa po kolizji wykonana profesjonalnie, dokładnie, szybko. Właściciel - profesjonalista, który bardzo dobrze zna się na uzyskiwaniu pieniędzy na naprawę samochodu z OC sprawcy. Samochód zastępczy na czas naprawy zapewniony. Gorąco polecam wszystkim.


  Ford C-Max

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Gorąco polecam ten warsztat. Naprawa wykonana bez zastrzeżeń. Właściciel pomaga wypełnić wszystkie papiery i załatwia wszelkie formalności z ubezpieczycielem. Zauważyłem też, że oprócz zleconej naprawy wykonane zostały dodatkowe prace, takie jak choćby naciągnięcie linki od hamulca ręcznego. Niby drobiazg, ale świadczy o warsztacie. Na czas naprawy dostałem też auto zastępcze, a samochód po naprawie oddany czyściutki zarówno w środku jak i na zewnątrz. Krótko mówiąc pełna profeska.


  Ford Focus

 • L
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam wszystkim! Ubezpieczalnia zaproponowała mi 1400 zł, mechanikowi wypłacili prawie 7000 zł (pokazał mi fakturę), a i o mnie nie zapomniał, bo zawsze da się dogadać :)


  ford focus

 • b
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Auto było gotowe na czas, a nawet przed. Wszystko ładnie zrobione. Obsługa miła i profesjonalna. Dodatkowo samochód pięknie wysprzątany.


 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Czytając inne wpisy z uśmiechem zastanawiam się kto tak naprawdę jest ich autorem. Ja swój
  wpis dokonuję na wyraźną prośbę właściciela warsztatu , który prosił abym podzieliła się
  własną opinią o warsztacie na forach, chyba ten pan docenia siłę internetu. No cóż naprawa
  jak naprawa, elementy wymienione kolor ten sam i samochód czysty, więc chyba dobrze, ja
  nie mam zastrzeżeń i tyle w tym temacie.
  Natomiast w zakresie znajomości tematu odszkodowań to prawdziwy wirtuoz. Działając w
  moim imieniu wyszarpał i wiem co piszę wyszarpał bez sądu odszkodowanie w takiej
  sytuacji, gdy już ubezpieczalnia na piśmie przysłała do mnie wiadomość o odmowie wypłaty
  odszkodowania.
  I informacja ode mnie dla wszystkich czytających. Właściciel powiedział mi, że tak jak ryba
  psuje się od głowy tak odszkodowanie zmniejsza się już od zgłoszenia, bo wszyscy z którymi
  rozmawiam ze strony ubezpieczalni są zainteresowani wypłaceniem jak najniższego
  odszkodowania lub tak jak w moim przypadku niesłusznego, ale całkowitego odmówienia
  wypłaty.


  Ford/Focus

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawa wykonana na czas, a nawet przed czasem. Samochód zastępczy bez pytania - właściciel zakładu sam proponuje zanim klient zdąży spytać. Po naprawie odebrałem samochód dokładnie umyty.


  VW Passat

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Ekspresowa naprawa, solidne wykonani, miła obsługa


  Zalety:
  Podstawowa zaleta to brak wad


  Opel astr

 • Ł
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  warsztat mały ale schludny, właściciel "starej daty" robi albo perfekcyjnie albo wcale, to nie jest "masówka" każdy klient jest traktowany indywidualnie, odbiera się samochód tak czysty jak w żadnym salonie, właściciel osobiście oddaje samochód po naprawie, wykonuje dużo prac dodatkowych przy okazji naprawy blacharskiej nie pobierając za nie opłat


  Zalety:
  wykonuje dużo prac dodatkowych przy okazji naprawy blacharskiej nie pobierając za nie opłat


  Wady:
  właściciel "starej daty"


 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  szkoda komunikacyjna wktos wjechal mi w tyl dostalam samochod zastepczy, oni szybko sprowadzili zderzak i potrzebne czesci kolr jest identyczny z tym co byl, nie widze rzadnej roznicy i podpisalam taka zgode zeby warsztat mnie reprezentowal w tej sprawie przed ubezpieczalnia wiec totalnie nic mnie nie obchodzilo dostalam tylko telefon ze samochod gotowy:)


  Zalety:
  wszystko dzialo sie szybko i ja w sumie nie musialam sobie tym zaprzatac glowy


  Wady:
  dojazd


 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Super jestem bardzo zadowolona, mój samochód nigdy nie był tak czysty i sprawny


  Zalety:
  Samochód zastępczy, miła kompleksowa obsługa, praktycznie zero formalności


  Wady:
  pewnie jakieś są, ale ja nie zauważyłam


Podobne warsztaty

 • Kierowcy Polecają.
  AUTOLIN MOTO SERWIS

  Warsztat Godny Zaufania

  Pakosz 53,  Pakosz,  Kielce

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Samochody - elektromechanika, Samochody - klimatyzacja, Samochody - diagnostyczne usługi, Samochody - stacje obsługi, warsztat, Samochody - elektronika. AUTOLIN MOTO SERWIS uczestniczy w programie "RZETELNA FIRMA", "WZOROWY FACHOWIEC" i "FIRMA...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  CARMAX Auto Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Rolna 8,  Centrum,  Kielce

  ******   5.2  (30+ opinii)

  CARMAX Auto Serwis to zespoł młodych ludzi z pasją do motoryzacji i chęcią do pomocy w każdym motoryzacyjnym problemie. Zajmujemy się szeroko pojętą mechaniką samochodową. Naprawiamy kompleksowo: zawieszenia, hamulce, układy kierownicze oraz...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  WRONA SERWIS

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Witosa 59,  Kielce

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Drogi kierowco, zapraszamy do naszego serwisu!  Serwis samochodów osobowych i dostawczych WRONA SERWIS mieści się w Kielcach na ulicy Witosa 59. Zajmujemy się szeroko pojętą mechaniką samochodową oraz wulkanizacją. Wyznaczamy nowe...

  Zarezerwuj wizytę
 • UWAGA!!!  WIOSENNA AKCJA SERWISOWA! SPRAWDŹ STAN AUTA PO ZIMIE Od 15.02 zapraszamy na wymianę olejów z przeglądem hamluców i zawieszenia w promocyjnej cenie. O szczegóły pytaj w warsztacie.   Świadczymy usługi mechaniczne wszelkiego...

  Zarezerwuj wizytę
 •     Serwis-Szyb plus+ Jeśli przednia szyba samochodu wymaga wymiany, to nie ma nikogo lepszego niż my. Naszym celem jest aby wymiana szyby odbyła się tak szybko i bezpiecznie jak tylko to możliwe. Szyby samochodowe w naszym...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.

   Kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów wszystkich marek. Współpraca z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeń dzięki czemu Klient może rozliczać się z naszym serwisem bezgotówkowo. Przy szkodach z ubezpieczenia OC, każdy nasz klient...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  AUTO SERVICE MUCHARSKI

  ul. Petyhorska 14,  Stadion,  Kielce

  ******   5  (30+ opinii)

  Świadczymy usługi w zakresie napraw samochodów osobowych oraz mniejszych samochodów dostawczych. Posiadamy cztery stanowiska naprawcze . Zapewniamy części samochodowe oraz materiały eksploatacyjne . Współpracujemy z serwisami autoryzowanymi...

  Zarezerwuj wizytę
 • GIMAX AUTO SERVICE

  Czarnowska 56,  Piekoszów,  Kielce

  ******   5.8  (7 opinii)

   Zajmujemy się głównie serwisem klimatyzacji, wulkanizacją, geometrią kół oraz ogólną mechaniką pojazdów wszystkich marek.  Zapraszamy również do Stacji Kontroli Pojazdów, gdzie można wykonać przegląd rejestracyjny dla pojazdów...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  SEBCAR

  Warszawska 191a,  Kielce

  MECHANIKA,ELEKTRYKA, WULKANIZACJA, NAPRAWA LPG, DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, SPRAWDZENIE SAMOCHODU PRZED ZAKUPEM,KONSERWACJA PODWOZIA,

 • Kierowcy Polecają.
  P.H.U. SALCLAN Przemysław Salwa

  ul. Wygoda 11,  Herby/przy 1-go Maja,  Kielce

  Usługi mechaniczne, elektromechaniczne, obsługa klimatyzacji,wymiana opon. Specjalizacja VW,AUDI,SEAT,SKODA oraz inne marki.        SPRAWDZENIE SAMOCHODU PRZED ZAKUPEM.