Skoda Octavia II 2008
Witam. Mam problem z ogrzewaniem w Skodzie Octavii II z 2008 r. wersja półautomatyczna Climatic. Problem polega na tym że ogrzewanie działa dobrze tylko po ustawieniu nawiewu na nogi. Po zmianie ustawienia nawiewu na szybę, twarz lub szybę i nogi wieje tylko chłodne powietrze niezależnie od ustawienia zakresu temperatury. Proszę o pomoc i wskazówki co może być przyczyną?
Aktualizacja 1
Dodam jeszcze tylko ze po podpieciu pod komputer w ASO nie stwierdzili żadnych błędów. Wszystkie klapy nie otwierają jak trzeba, również temperatura za nagrzewnicą jest prawidłowa.... ręce opadają. Czy ktoś podejmie się naprawy?
Śródmieście, Wałbrzych
Nalezy podpiąć tester diagnostyczy ,wejść w sterownik klimatyzacji,sprawdzić kody i dane bieżące.Prawdopodobnie problem z klapami przełanczającymi nawiew na poszczególne sekcje nawiewu
Nałęczowska 29, Warszawa
trzeba napewno sprawdzic podejrzewam ze moze byc uszkodzony moduł.
Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?
Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.
Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.