"Witam.Szczerze polecam warsztat,naprawy wykonane szybko dobrze i nie drogo.
Kilka lat temu inny chwalony warsztat w Łaziskach nie naprawił mi opla, myślałem ,że pozostało mi tylko aso lecz znajomy z Tychów polecił mi (ówczesna nazwa brzmiała bro-car,obecnie P`mix) ten warsztat.Części do naprawy dostarczone były w ciągu godziny.Naprawa...",
dskkris, opel/astra/meriva
"Serdecznie polecam Pana Jakuba. Profesjonalna obsługa, przystępne ceny, wszystko wytłumaczone tak, że wiadomo co sie dzieje z samochodem. Bardzo dobra diagnostyka, widać, że Pan Jakub ma wiedzę i doświadczenie w tym co robi. Trudno w dzisiejszych czasach o dobrego mechanika, tym bardziej cieszę się, że trafiłam do warsztatu Namaar",
Anna, Opel Mokka
"Nie mam żadnych zastrzeżeń usługa wykonana zgodnie z umową ",
Mirek, Ford fiesta 1.3 benzyna rok 2004
"Polecam ten warsztat każdemu, obsługa bardzo uprzejma, mechanicy solidni i z cena zawsze da sie dogadać! Serwisuje u nich już 3 samochód i nigdy mnie nie zawiedli. Naprawa zawieszenia w moim audi a6 trwala 3 godziny - czekałem na miejscu - mechanicy wyjaśnili mi każdy problem po kolei - serwisant udzielił mi przydatnych porad dotyczących mojego...",
Nikoś, Audi a6, audi a3, Vw passat
"Polecam szczerze wszystkim!",
Gofer
"Bardzo dobry serwis, która zna się na rzeczy. Polecam!",
Andrzej
"Serwisuję tutaj już kolejny samochód. Były Fordy, Peugeot a obecnie BMW 5. Bardzo dobre podejście do klienta. Wszystko przystępnie tłumaczone i zakres prac ustalany zanim mechanik coś zrobi. Dobry kontakt telefoniczny. Polecam! ",
Dawid, BMW seria 5
"Jestem bardzo zadowolony z usługi tego warsztatu. szybko i dokładnie przeprowadzona naprawa bez zbędnych formalności i dokładnie. Korzystałem z innego warsztatu i w skali 1 do 10 ten jest rewelacyjny. Polecam będącym w podróży, wrazie awarii śmiało możecie korzystać z usług tegoż warsztatu, jest naprawdę bardzo dobry",
Marek
"Pierwszy warsztat, w którym klienta nie traktują jak idioty, samochodu nie traktują jak szrotu, a za usługę nie kasują jak za wymianę reaktora plazmy w NCC-1701",
klient, Renault Clio, Fiat Croma
"Pocenie się silnika przeszło w kapanie. Spodziewałem się najgorszego jednak wystarczyła wymiana uszczelnień. Szybko sprawnie i w dobrej cenie. Polecam ten warsztat bo pracują tam ludzie którzy się znają na robocie. Życzę samych normalnych klientów. ",
Karol J., vv t5
"Profesjonalne i szczere podejście, szybka obsługa, super kontakt. Podczas naprawy jesteśmy na bieżąco informowani o kosztach. Byłam dwa razy i jestem bardzo zadowolona! Zdecydowanie polecam :)",
Magda, Renault Megane
"Bardzo polecam miła i bardzo szybka obsługa na wysokim poziomie pozdrawiam pana Dawida bardzo miły pan z ogromnym doświadczeniem",
MISIEK, AUDI A4
"Tak jak zawsze szybko, sprawnie, profesjonalnie...w dobrej cenie.
Polecam",
Wojciech
"Serdecznie polecam.
Konkretnie, fachowo w bardzo atrakcyjnej cenie. Panowie znają się na rzeczy. Wyjeżdżam zadowolony po wizycie. ",
Szilak77
SERWIS PEUGEOT RENAULT CITROEN DACIA I INNE CZYNNE W TYGODNIU 9-17 SOBOTA 9-13
"Jestem zadowolony z usługi. Prawidłowa diagnoza problemu, który polegał na konieczności wymiany uszkodzonego rozrusznika. Usterka oczywiście została wyeliminowana. Dobry kontakt, miły mechanik i niedługi czas naprawy. Z czystym sumieniem polecam.",
Karol, Opel Astra J
"Sprawie i szybko zbadali moje auto. To co najważniejsze, doradzili mi na co mam zwrócić uwagę mojemu mechanikowi. ",
Kamil 79, Mazda 3
"Jak przywiozłem auto to ledwo jeździło. Panowie znaleźli problem i od razu przystąpili do naprawy. Byłem na bierząco informowany o stanie auta. Po usunięciu usterki autko zaczęło smigać aż się patrzy. Jestem bardzo zadowolony. Polecam. ",
arnie, Toyota Verso 2.2
"Panowie zarobieni po brzegi. I to chyba ich najlepsza wizytówka. Naprawy wykonane szybko i fachowo. Szanują kieszeń klienta a z diagnozą trafiają wyjątkowo celnie. Nie są to naprawy metodą prób i błędów ... panowie wiedzą co robią.",
jabpaw, TOYOTA YARIS
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
W czasie jazdy przeskok kierownicy w lewo, minimalnie. Kolo kier. idzie na lewa strone, nie wraca i nie obraca sie w kolo. Pojazd nie skreca. Porusza sie prosto. Jaka przyczyna. Skret kola wyczuwalny i slychac stukot. Uklad szczelny.
Dzień dobry Przy mocnym hamowaniu pojawiają się drgania kolumny kierowniczej. Na co zwrócić uwagę ? Pozdrawiam
Witam. Mam opla vectre c 2006 w ostatnim czasie wymienione kompleksowo hamulce i zawieszenie przód tył. Problem to ściąganie auta w prawa stronę. Przed wymianami nie było to tak odczuwalne jak teraz. Geometria wykonana i wychodzi poprawnie. Opony wymienilem na zimowe ale problem pozostał. Nie...
Witam jestem posiadaczem auta Land Rover Freelander I. Auto posiada silnik 1.8 Turbo (Benzyna+gaz). Od pewnego czasu podczas pełnego obrotu kierownica (360stopni) czuć "strzelanie" pod siedzeniem pasażera i także jest odczuwalne w nogach siedząc z tylu na środku.
Skoda Citigo to najmniejsz model produkowany przez czeskiego producenta. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do dziś. Tym samym jest on bezpośrednim konkurentem w swojej klasie...
Wibracje i drżenie samochodu podczas skręcania jest ściśle powiązane z układem kierowniczym i układem zawieszenia. Za generowanie drgań może odpowiadać niski poziom płynu hydraulicznego w...