"Perfekcyjne i szybkie podejście do naprawy świetny kontakt z klientem szybko i bez owijania ",
Astra, Opel
ŚWIADCZYMY USŁUGI W ZAKRESIE: zapraszamy do serwisu klimatyzacji - mechanika pojazdów osobowych i dostawczych - Remonty silników - wymiana rozrządu - naprawy zawieszenia i hamulców - naprawy instalacji elektrycznej -...
"gorąco polecam szybko znaleziona usterka i usunięta za rosą dnom cenę przy okazi sprawdzono auto i znaleziono inne usterki o których zostałem poinformowany. Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić ten Warsztat",
opel, opel
"Bardzo fajna współpraca, dobry serwis i szybka naprawa. Niestety moja Laguna dość często się psuje (kupiłem feler), ale oddając ją do Rad-Kow'a jestem pewien, że auto naprawią szybko i niedrogo. W innych serwisach zdarzało mi się naprawiać kilka razy tą samą tuleję w niedługim czasie, u nich wszystko jest ok. Polecam serwis i ich ofertę.",
Michał, Renault Laguna II
"Witam
Polecam firmę Carman jako wieloletni klient . Co do kosztów naprawy trudno się odnieść gdyż jeżdzę w ostanim czasie w jedno miejsce , natomiast urzeka mnie szybki czas naprawy , nie muszę zostawiać na kilka dni samochodu , diagnzozy są trafne -. Jakość obsługi nie budzi moich zastzreżeń jest na wysokim poziomie od lat . Tak trzymać...",
Henio1964, Opoel insignia
"Firma dba o klienta, naprawiałem tam swoją Skodzinę, ceny umiarkowane, fajna i fachowa obsługa",
Robson
"Wymiana Parownika ( reduktora) - praca bardzo szybka oddałem samochód o 8:15 , a odbierałem o 9:40 wiec jestem bardzo zadowolony z tej usługi polecam każdemu ten zakład , miła rzetelna obsługa .",
pablo, NISSAN P12 1.8 2002 ROK
"Polecam bardzo rzetelna firma terminowi i solidni. ",
Małgorzata
"Witam, chciałbym podziękować za miłą i dobrą obsługę, tymbardziej że całe zlecenie naprawy dokonałem telefonicznie, nie będąc w Polsce, moja córka dostarczyła samochód a panowie z każdą informacją o stanie naprawy mnie informowali, dodam że sami z własnej woli informowali mnie o innym problemie w tym aucie, który usunęli, podoba mi się...",
Janusz , Skoda octavia
"Bardzo dobry mechanik przy dobrej cenie. Serwisuję swoje Audi A6 u niego regularnie ceny usług ma bardzo przyzwoite, nie boi się "niestandardowych napraw". Podejnmuje się szukania przyczyny a nie tylko jak większość mechaników same "zawieszenia". Ostatnio wypadał mi zapłon, na komputerze nie pokazywało, że sonda jest trefna. Dopiero szczegółowa...",
JacekB, Audi A6
"Naprawa blacharska.
Efekt nadspodziewanie dobry.
Szybko, cena rozsądna.
Polecam.",
Adam, Opel Astra
"Bardzo dobry kompetentny mechanik. Sympatyczny i służący pomocą klientowi. Godny polecenia",
Andrzej, VW Golf 6
"Wszystko ok, klimatyzacja, płyn hamulcowy, wymiana filtra paliwa oraz ogólny przegląd zawieszenia. Polecam",
Adam, Audi A4 B6 3.0 quattro
"Nie mam zastrzeżeń do usług tego warsztatu. Obsługa miła i kompetentna. Jakość usług wysoka, czas oczekiwania zbliżony do innych warsztatów. Wszystkie zmiany w trakcie trwania naprawy są konsultowane i nie ma większych niespodzianek. Cenowo również bez zastrzeżeń. Polecam",
zadowolona5
"Jestem zadowolony z naprawy auta. Dobry kontakt tel. Każdy dodatkowy koszt naprawy uzgadniany przez telefon. Jedyny minus to brak paragonów na usługę i części. ",
Boom, Bmw
"Bardzo polecam ten serwis ☺️
Szybka i profesjonalna obsługa. ",
Alina, BMW Seria 3 2005
"Naprawiam tam samochody od lat,zamiast serwisów korzystam z warsztatu tobolskiego,polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!",
RONI
"Serwis OK wykonany wlasciwie od reki. Plus kilka ciekawych uwag od wkasciciela co do uzytkowania samochodu. Polecam.",
mik, Ford focus
"Dziś rano rozjachał mi się samochodzik mój . Na szczęscie w pobliżu był warsztat samochodowy który naprawił mi wszystko. Dodatkowo obok tego warsztatu jest inny i własnie będę go oceniała.Pan zrobił mi to szybko i spóźniłam się do pracy tylko 3h a mogło być więcej.
Bardzo szybko się uwinął Pan z tymi problemami .Polecam oba zakłady a leżą...",
Anna J
"Polecam!! Kolejna wizyta, z kolejnym autem... Załatwiona w sposób jaki każdy by chciał... Szybko i niedrogo... Pan Jarek stara się jak najszybciej przyjąć auto i zadziałać... Moje awarie nie były planowane, jak i wizyty u mechanika. Ale Pan Jarek nie otwiera kalendarza i nie słyszymy... Mogę przyjąć za dwa tygodnie, jak się uda to za...",
Radek, Focus mk2 kombi, toyota corolla
"Trafna diagnoza , szybka i sprawna naprawa, dobry kontakt. Polecam innym",
MIchał, Mitsubishi pajero
"Warsztat pełna profesja widać że znają się na autach. Mazda była już w każdym warsztacie bydgoskim a Osielsko jako jedyne dało rade,mazdunia już nie szarpie i biega równiutko. ",
Piotrek, mazda6
Pomoc Drogowa Bydgoszcz Laweta Mechanika Pojazdowa Łukasz Trojan
ul. Łomżyńska 53, Wyżyny, Bydgoszcz
"Super dobra i szybka obsługa. Pomogą człowiekowi w każdej naprawie. Polecam ten warsztat wszystkim. Przede wszystkim solidni i mili mechanicy. ",
Anna M
"JESTEM JEDNYM Z PIERWSZYCH KLIENTÓW MONTUJĄCYCH INSTALACJĘ GAZOWĄ.WIDAĆ WARSZTAT SIĘ ROZWIJA.ROZSĄDNA CENA ZA ZA INSTALACJĘ I MONTAŻ.DOPRACOWUJĄ SZCZEGÓŁY.POLECAJĄ NAWET BANK , KTÓRY TO SFINANSUJE , A DO TEGO 3 BEZPŁATNE PRZEGLĄDY.SAMOCHÓD NAWET NIE ODCZUŁ ZMIANY DYNAMIKI A PORTFEL ODETCHNĄŁ.PO ZA TYM MOŻNA TEŻ NAPRAWIĆ INNE RZECZY, A PRZY...",
Szymon59
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą w Bydgoszczy: od 370,00 PLN do 660,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...