Artykuły Motoryzacyjne Bazyl Adamiec to firma składająca się ze sklepu i warsztatu elektromechaniki samochodowej w zakresie alternatorów i rozruszników. Zakupią Państwo rozruszniki, alternatory, podzespoły do rozruszników i alternatorów;...
"kupiłem skodę octavię,właściciel podszedł uczciwie do sprawy usunął lekkie usterki w cenie auta,szybko,sprawnie i profesjonalnie-polecam",
kierowca, skoda octavia
"Bardzo solidna, szybka, a przy tym sympatyczna obsługa. Korzystałam z usług wielokrotnie , nigdy się nie zawiodłam. Godziny pracy dostosowane do potrzeb klienta. Fachowcy z warsztatu przyjeżdżali nawet pod mój dom żeby pomóc. Moim zdaniem warsztat godny zaufania.",
Zadowolna Klientka, Suzuki
"Bardzo jestem zadowolony z montażu gazu jak i jego świetnego funkcjonowania, Zostałem fachowo przeinstruowany co do działania i obsługi instalacji przez Pana Wojciecha i Piotra. Dziękuję jeszcze raz za miłe i profesjonalne podejście do klienta i samą usługe gdyż auto śmiga na gazie tak samo dobrze jak na Pb. Grzegorz Kojot",
Grzegorz Kojot, Honda Element
Krezymon Serwis w Olsztynie to profesjonalny warsztat samochodowy, który specjalizuje się w serwisie samochodów dostawczych i osobowych. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra mechaników zapewnia kompleksową obsługę pojazdów wszystkich...
"Ja już dawno naprawiałem auto u Pana Gogolewskiego. Naprawa została szybko i dobrze wykonana. Poza tym cena była wg mnie korzystna. Mam stare auto i jeździłem już po wielu warsztatach i przyznam, że ten Pan naprawdę dba o klienta i szczerze mówi jak wygląda sprawa z autem i kosztami. Jestem zadowolony z naprawy w tym warsztacie....",
Przemek, Daewoo Nubira
"Rano dzwonie, opisuję problem. Podjeżdżam samochodem po pracy 15:15 a pan odpala samochód razem ze mną. Diagnoza w 10 sekund. Samochód na podnośnik , diagnoza trafna. Samochodem wyjechałam do domu o 15:45. szybko, sprawnie, trafnie i fachowo. jak cos będzie nie tak z moim samochodem na pewno pojadę tam. ",
Młody kierowca, Seicento
"Naprawa wykonana terminowo i fachowo. Na czas naprawy otrzymalam samochod zastepczy.",
Ela, BMW
"Bardzo dobry mechanik za rozsądne pieniądze. Nie naciąga klienta. Z całą pewnością godny polecenia. Sabinka będzie naprawiana tylko u niego.",
Tomek, Saab 9-5
Auto Gaz Serwis - Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko
Sprzętowa 4, Osiedle Kętrzyńskiego, Olsztyn
"Świetni spece od aut gazu - jeździłem po 3 innych 'fachowców' w Olsztynie, którzy nie mogli mi wyregulować instalacji.
W tym warsztaacie na miejscu elegancko wszystko zostało wyregulowane pod komputerem.
Teraz jeżdżę tu także na naprawy mechaniczne, wymiany oleju a także co pół roku na wymianę opon - śmiało polecam!",
Marian
"U Pawła serwisuję się od lat. Zawsze prawidłowo zdiagnozuje problem i wie jak go szybko i tanim kosztem usunąć. Przykład? Podczas ostatniej wizyty jeszcze nie podniósł maski, a już powiedział, że muszę uzupełnić płyny. Jak zwykle miał rację. Wypiłem szklankę wody i od razu poczułem się lepiej.
Z autem poradził sobie równie szybko - zostało...",
Radek, Skoda Octavia II
"Bardzo miły kontakt i pomocny człowiek, auto super ok.polecam",
Dorota, Opel
"Diagnoza i naprawa usterki w bardzo ekspresowym czasie i za uczciwą cenę. Na dodatek dokonano ogólnych oględzin auta oraz płynów eksploatacyjnych co było miłym zaskoczeniem. Genialny kontakt, uczciwość i rzetelność.",
Fil, BMW
"Profesjonalna i szybka regulacja zbieżności ,krotki termin oczkiwania . Na koniec ozonowanie . Będę stałym klientem ",
Rafał, Audi A6 C7
"fachowo, kompetentnie i przyjaźnie. bez uwag. polecam",
ema, Skoda Octavia 1.6 TDI, r. 2012
Krzyżanowski Ryszard Zakład Mechaniki Pojazdowej
I Dywizji Wojska Polskiego 29 a, Osiedle Grunwaldzkie, Olsztyn
"Szybko, sprawnie, posiadają sprzęt nawet do nowych modeli Porsche. Potrafią naprawić coś, czego inni nawet się nie podejmują. Zawsze służą radą i pomocą, nie ma mowy o jakimkolwiek naciąganiu. Koszty napraw są niskie w porównaniu z tym, co i jak robią. Mają dużo zleceń i nie mają parcia na każdego złapanego klienta. Jak czegoś nie robią to nie...",
gonzo
"Wszystko w najlepszym porządku. Obsługa super,terminowość zgodnie z ustaleniami.Polecam.",
Agnieszka M., Fiat
"Panowie jako jedyni w mieście naprawili moje autko porządnie bez ściem i naciągania. Nie dość , że mają naprawdę dobre ceny w porównaniu z innymi to robią swoją robotę porządnie. Wieli szacunek dla nich za zniżki dla honorowych dawców krwi. Z całą pewnością i zaufaniem mogę oddać im samochód i wiem, że staną na rzęsach żeby naprawić go z...",
Paulina , Chevrolet Aveo
"Pełen profesjonalizm, gorąco, polecam!!!!
Korzystam od lat, trzy samochody. ",
RJag
"Fachowa obsługa, bardzo pomocni ludzie , minimum gadania i od razu mieli wolne więc mogłem zostać obsłużony. Mój ford śmiga po trasach jak szalony bez problemu. Trafiłem do warsztatu z przypadku, ale mogę polecić każdemu kto będzie miał jakąkolwiek usterkę. Wielki pozytyw dla „Mazurków”.",
Henryk L., Ford
"Opinia jak najbardziej pozytywna! W warsztacie panuje ład i porządek, zostawiając tam samochód nie ma żadnych wątpliwości, że zostanie on fachowo naprawiony. Obsługa na najwyższym poziomie-wszystko można ustalić zarówno z góry jak i w trakcie naprawy. Raz uzgodniona kwota nigdy nie wzrośnie (nawet jeśli zrobią coś więcej to nie biorą za to...",
Kiero, BMW 320D
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
A klasa 1999 1.7dizel. Po wymianie przewodów hamulcowych podczas jazdy na zakrętach wyświetla się trójkąt i samochód hamuje, na prostej drodze też się to dzieje, jedzie i hamuje.
Witam serdecznie Mam wrażenie ze mój mechanik próbuje mnie naciągnąć na koszta stad moje pytanie, Ile czasu zajmuje wymiana przewodów hamulcowych w BMW 7 z 2006 roku ???
Witam. Od jakiegoś czasu interesuje mnie temat przewodów hamulcowych w stalowym oplocie. Jakie są zalety takich przewodów i czy warto zainwestować w nie pieniądze? Czy są z nimi jakieś problemy, nie występujące przy normalnych gumowych przewodach? Proszę o odpowiedź.
Volkswagen Polo V to niemal najnowszy model małego miejskiego auta tego koncernu. Produkcję rozpoczęto w 2009 roku, a zakończono po ośmiu latach, w roku 2017. VW Polo V generacji w 2010 roku...