"Korzystam z usług tego warsztatu, terminowość to ważna zaleta i to jest, fachowość nie jestem mechanikiem ale po wyjeździe z warsztatu wszystko gra po prostu jestem zadowolony, obsługa potrafi doradzić, a to bardzo ważne. Polecam ten warsztat i jeszcze jedno proszę zwrócić uwagę jak czysto jest na stanowiskach, a to też świadczy o warsztacie ",
Jarociniak, Citroen ; Nissan;Peugeot
"Goraco polecam, sprawnie , szybko i tanio. Posiadaja tez lawete! ",
lool
Witamy! Nie boimy się niczego co jest związane z mechaniką, tam gdzie inni się poddają my stoimy z otwartymi ramionami, młody zespół oraz doświadczenie, pozwala nam na działanie. Nowoczesne rozwiązania, diagnostyka...
Witam,potrzebna pomoc??Pracujemy od 7 do 18 i w soboty o 7 do 15 oraz w razie potrzeby 24H Pozdrawiam
"nie twierdzę, że zakład jest zły, ale dało się zauważyć jakieś dziwne spięcie. mam nadzieję, że to nie przez to, co piszą na przykład na GoWork, mianowicie chodzi o mobbing, bo generalnie usługi są na plus, nie ma na co narzekać",
edward
"POLECAM Konkretna firma i prawdziwi specjaliści. Do tego rewelacyjnie miła obsługa i pomoc pod każdym względem.
Jestem bardzo zadowolony
",
Grzegorz, Jaguar X-Type
"Bez owijania w bawełne. Konkretnie, fachowo. Polecam",
Adam, Mercedes
"Mogę prosić o numer kontaktowy? Szukam mechanika który podjedzie i zobaczy co da się zrobić ",
Bartosz , KIA Ceed
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Uporczywy lecz drobny wyciek płynu chłodzącego z okolic pompy wody. Pytanie: czy jest możliwe wymienić/lub uszczelnić samą pompę wody bez konieczności robienia/rozbierania/wymiany całego rozrządu (pasek, napinacze, rolki itd) ?
Passat b5 fl, problem z "odpowietrzeniem" układu chłodzenia. Wstawiony nowy termostat, temp na liczniku 90 stopni, podczas postoju dmucha ciepłe powietrze z nawiewu ale podczas jazdy dmucha zimne. Po przetrzymaniu na obrotach podczas jazdy zaczyna przegrzerzewac silnik. Chłodnica cały czas...
Która jest lepsza INA, DOLTZ czy ZKF? Myślałem o ZKF ale tych Firm INA, DOLTZ nie znam. Prosze o rade.