"Super obsługa szybko i skutecznie cena w normie miła obsługa polecam",
Rafał, passat 1,9 tdi 90 kon
"Bardzo profesjonalne podejscie do klienta. Gdy poprosilismy o pomoc przy awarii auta w trasie, Panowie, choć sami nie mogli nam pomoc z braku czasu, w ciagu kilku mimut zalatwili nam wizyte w innym warsztacie. Sami nie zarobili ale chetnie sie nami zajeli. Dzieki temu dojechalismy bezpiecznie do celu.",
P.i M., BMW 320d
"Serwis podszedł do naprawy profesjonalnie. Wykonane naprawy w pełni mnie zadowalają, nie robią nic bez zgody klienta",
Amzi
"Szybko, sprawnie i fachowo. W sytuacjach podbramkowych usługi wykonywane expresowo. ",
Dorota, Opel
"Gorąco polecam!!!! Byłam przejazdem w Świebodzinie, miałam awarię na A2. Diagnoza: łożysko.Naprawili w bardzo przystępnej cenie, wróciłam do domu ( 430 km) bez problemu.Przemili pracownicy! Żałuję,że nie jest to warsztat obok mojego domu-zostawiłabym w ciemno każdy samochód. Raz jeszcze polecam i serdecznie pozdrawiam.",
epti, Ford Focus
"Półtora roku temu regenerowałem w Wilkowie wtryskiwacze dla Avensis d-4d. Ostrzegano mnie, że na długo to nie pomoże. Przejechałem już 35 tys. i na razie żadnych problemów. Naprawa trwała dość długo bo przy poprzedniej naprawie pseudo mechanik zastosował nie oryginalne podkładki pod wtryski. Nie można je było wyciągnąć.",
Mmx, Toyota Avensis