POWRÓT

Diesel System Serwis Piotr Carewicz

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

Wszystkie Pozytywne (2) Neutralne (0) Negatywne (1)

 • AUTOR: DATA: 2017-07-18 22:27

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Warsztat tragedia. skorzystałem bo był najbliżej miejsca awarii.zerwał mi się pasek pk, silnik pracował ale bez ładowania akumulatora, oddałem auto i przez 5 godzin nie potrafili ściągnąć koła napędowego alternatora, po 6 godzinach zabrałem od nich auto i 5 km dalej w drugim warsztacie zrobili to w 30 minut ( koło ściągneli w 5 minut). Najgorsze ze przez 5 godzin nikt nie powiedział ze maja problem mimo ze wiedzieli ze musze tego dnia wyjechac gotowym autem. Dodatkowo szef zażądał pełnej zapłaty za usługe bo cytuje: mechanik pracował przeciez 5 godzin i złamał trzy torxy ktore teraz trzeba kupić. niech sobie tą kase wsadzi. omijajcie ich szerokim łukiem, szef poobwieszał sie dyplomami ale na tych szkoleniach chyba spał bo takich [wymoderowano] to dawno nie widziałem


  Marka/model samochodu:
  renault megane

 • AUTOR: DATA: 2015-10-29 18:25

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Z całą powagą polecam ten zakład! Miałem problemy z moim Fiatem, nikt nie mógł zdiagnozować co się dzieje,że nie ma mocy i dużo pali. Pan Grzegorz bardzo profesjonalnie podszedł do rzeczy. Samochód szybko naprawiony.Polecam i dziękuję!


  Marka/model samochodu:
  Fiat Croma

 • AUTOR: DATA: 2015-10-02 09:14

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem zadowolony z usług tego warsztatu. Mój samochód przeszedł przez kilka warsztatów - w tym autoryzowany - które nie mogły poradzić sobie z usterką. Dopiero tutaj panowie podeszli do tematu kompleksowo. Usterka została zlokalizowana, poinformowali mnie o kosztach i naprawili auto, na którym inni stracili zęby. Koszt usługi nie mały, ale gdybym od razu tu trafił kosztowało by mnie to połowę mniej (koszty niepotrzebnych wymian i diagnostyk w innych warsztatach) i 4 razy mniejszy niż w autoryzowanym serwisie - sprawdziłem po fakcie. Przypadek mojego auta opiszę na forach dedykowanych bo wielu szuka rozwiązania podobnego problemu - wiem bo sam szukałem - i polecę ten warsztat.


  Marka/model samochodu:
  Nissan Pathfinder 2.5 dci 2009

DODAJ OPINIĘ

- możliwość płatności kartą

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 08:00 do 16:00
Wtorek od 08:00 do 16:00
Środa od 08:00 do 16:00
Czwartek od 08:00 do 16:00
Piątek od 08:00 do 16:00

Zapraszamy

Podobne warsztaty