"Polecam warsztat za sprawną i dokładną wymianę, dobre podejście do klienta i rozsądne ceny.",
Agnieszka, Opel Astra H
"Trafiłem do tego Pana z polecenia z paląca się kontrolką silnika na desce. Ten jasno wyłuszczył mi na czym polega diagnostyka i ile takie coś kosztuje. W podobny przejrzysty sposób zostałem poinformowany co do naprawy wykrytej usterki. Mechanik wskazał na uszkodzoną cześć i po jej wymianie samochód działa jak nowy. Profesjonalnie, szybko i bez...",
Rus
"Bardzo profesjonalne podejscie do klienta. Gdy poprosilismy o pomoc przy awarii auta w trasie, Panowie, choć sami nie mogli nam pomoc z braku czasu, w ciagu kilku mimut zalatwili nam wizyte w innym warsztacie. Sami nie zarobili ale chetnie sie nami zajeli. Dzieki temu dojechalismy bezpiecznie do celu.",
P.i M., BMW 320d
"Naprawdę dobry i rzetelny mechanik. Robota zawsze zrobiona dobrze, bez wciskania dodatkowych części do robót. :) Zawsze poinformuje jeśli trzeba coś zrobić aby nie psuła się kolejna rzecz i nie wymienia na siłę rzeczy których nie trzeba lub które za chwilę znów będą do zrobienia. Sam samochód który tam serwisuje jest chyba najlepszym...",
Piotrek, Alfa Romeo 159
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam czy ktoś może podpowiedzieć gdzie w peugeocie 1007 wyłącza się poduszkę powietrzną pasażera?
Witam w astrze j z 2010 roku świeci się kontrolka poduszki powietrznej. Jakie mogą być przyczyny?
Mam problem z poduszkami powietrznymi pali sie kontrolka od poduszek pasazera i kierowcy. Co się mogło stać i jak to usunąć?
Mam problem z clio 2 chodzi o poduszke pasażera na kompie pokazuje bład obwód przerwany poduszki pasażera 1 i 2 stopnia sprawdzałem pod siedzeniami kostek niema ktos już to przerabiał wszyskie kabelki sa ok czysciłem kostke sensora jest ok niewiem co dalej kolega mowi ze to ta na podszybiu a le...