"Chciałem zamówić, dziękuję za szybką pracę mechanika i za wgłębienie się w sytuację, teraz będę jechał już tylko tam",
Danylo , Renault Laguna 1.8 2004
"Z całą powagą polecam ten zakład! Miałem problemy z moim Fiatem, nikt nie mógł zdiagnozować co się dzieje,że nie ma mocy i dużo pali. Pan Grzegorz bardzo profesjonalnie podszedł do rzeczy. Samochód szybko naprawiony.Polecam i dziękuję!",
Grzegorz, Fiat Croma
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi...
"Bardzo profesjonalne podejscie do klienta. Gdy poprosilismy o pomoc przy awarii auta w trasie, Panowie, choć sami nie mogli nam pomoc z braku czasu, w ciagu kilku mimut zalatwili nam wizyte w innym warsztacie. Sami nie zarobili ale chetnie sie nami zajeli. Dzieki temu dojechalismy bezpiecznie do celu.",
P.i M., BMW 320d
"Serwis podszedł do naprawy profesjonalnie. Wykonane naprawy w pełni mnie zadowalają, nie robią nic bez zgody klienta",
Amzi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy przy wymianie paska pompy wysokiego ciśnienia trzeba znaczyć położenie kół zębatych?
witam czy w silnikach 2,0 diesel 150 km ford wystepuje problem łuszczącej sie pompy c,r po 2011 roku?
Samochód Hyndai Matrix ciężko odpala.Pompa paliwa wymieniona,wtryski sprawdzone i sa ok. Jeśli wyciągne zawór sterujący(wysokiego ciśnienia) i włożę go z powrotem to normalnie odpali ale tylko jeden raz. Co jeszcze mogę zrobić? Proszę o pomoc.
problem silnik gaśnie po przejechaniu ok. 5m i później jest problem z jego ponownym odpaleniem. Dopiero po około 30 minutach silnik pali jest ok ale sytuacja się powtarza. Czy to awaria pompy....?
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...