"Polecam warsztat wszystkim zmotoryzowanym. Mają części na miejscu, nie trzeba szukać po mieście. ",
Kierowca , Vw Passat
"Miałem problem ze swoją vectrą b 2.0 dtl, problem był z odcinaniem mocy, objeździłem wszystkich okolicznych "mechaników", wymieniłem niepotrzebnie parę rzeczy i nic. Kolega dał mi numer do chłopaków, podjechałem się umówić, mechanik z rozbrajającą szczerością powiedział, że nie ma problemu. Rano podstawiłem po południu auto już śmigało....",
vectradtl