"Kompleksowa obsługa samochodu. Obsługa miła i profesjonalna. Kosztowało trochę ale warto było. Bez zgadywania metodą prób i błędów, jak u pozostałych mechaników w okolicy. Doświadczenie w tej dziedzinie to najmocniejsza zaleta tego warsztatu oraz długi staż na rynku motoryzacyjnym. Szczerze polecam i pozdrawiam. Michał",
Michał Astra
"Miałem problem ze swoją vectrą b 2.0 dtl, problem był z odcinaniem mocy, objeździłem wszystkich okolicznych "mechaników", wymieniłem niepotrzebnie parę rzeczy i nic. Kolega dał mi numer do chłopaków, podjechałem się umówić, mechanik z rozbrajającą szczerością powiedział, że nie ma problemu. Rano podstawiłem po południu auto już śmigało....",
vectradtl