"Szybko, profesjonalnie, w uczciwej cenie. Obsługa bardzo sympatyczna, dobry kontakt z klientem.",
Maciej, Audi
"Pan Mechanik uratował nam święta, w drodze z Poznania do innego miasta zaczęło nam dymić spod maski. Na szczęście Pan nas od razu przyjął i w godzine naprawił co trzeba. Super polecam. Oby więcej takich mechaników.",
Sylwia&Marcin
"Umuwiony byłem na wymianę oleju.
Podczas prac mechanicy przekazali mi co mam jeszcze do zrobienia.
Fachowo i rzeczowo.
Kosztorys otrzymałem.",
KK Poznań, BMW 1