"Wykonywałem w tym warsztacie wymianę opon, akumulatora oraz przegląd auta do dłuższej podróży. Za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Panowie sprawnie, szybko i profesjonalnie podchodzą do każdej usługi, doradzą jak trzeba. Z pewnością wrócę ponownie gdy moja autko będzie potrzebowało pomocy. Z całego serca polecam!",
Błażej, VW Fox
"Serwis nowo zakupionego samochodu. Jestem bardzo zadowolony z uslugi. Przed oddaniem samochodu dostałem bardzo szczegółowy kosztorys.",
Przemek, VW Golf plus
"Umuwiony byłem na wymianę oleju.
Podczas prac mechanicy przekazali mi co mam jeszcze do zrobienia.
Fachowo i rzeczowo.
Kosztorys otrzymałem.",
KK Poznań, BMW 1