"Pisanie opinii pozytywnych nie jest w naturze Polaków, ale ten warsztat mnie zaskoczył, więc muszę przełamać swoją naturę i stereotyp . Zaskoczenie od samego wejścia- niesamowicie kulturalny i elokwentny szef wybiegający wiedzą dużo szerzej po za pola czystej "mechaniki". Wyższe, politechniczne wykształcenie rzuca się już po chwili. Drugie...",
Marek P, Audi a6 C7
"Bardzo szybka naprawa, samochód został w wrsztacie tylko jeden dzień. Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Cena niska. Mechanik wart polecenia.",
Tomasz, Peugeot 307sw
"Szybko, mila obsluga. Panowie poza wymiana opon zaproponowali mi inne uslugi dla mojego auta. Niestety nie mam dzisiaj czasu ale z pewnoscia skorzystam w niedalekiej przyszlosci. Obsluga na medal!",
kama, peugeot partner