NEXUS ATS Serwis

Parkowa 1, Rumianek, 62-080 Tarnowo Podgórne

****** 0 (0 opinii)

Mapa

Wyznacz trasę

Umów wizytę przez internet
NEXUS ATS Serwis

O warsztacie

Parkowa 1, Rumianek, 62-080, Tarnowo Podgórne

Poniedziałek od 08:00 do 18:00
Wtorek od 08:00 do 18:00
Środa od 08:00 do 18:00
Czwartek od 08:00 do 18:00
Piątek od 08:00 do 16:00
Sobota od 10:00 do 14:00

Gotówka

Pokaż numer telefonu
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl lub umów wizytę online

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 ATS Serwis to warsztat mechaniki pojazdowej kompleksowo zajmujący się wszystkimi naprawami. W ofercie znajdują się: podstawowe serwisy, naprawy bieżące jak i skomplikowane remonty kapitalne widlastych ośmio-cylindrowych silników.

Tworzy go zespół osób, które zamiłowanie do motoryzacji miały zaszczepione od najmłodszych lat, co zaowocowało nie tylko rzetelnym podejściem do każdej naprawy ale także sporym bagażem doświadczeń dotyczącym nowoczesnych naszpikowanych elektroniką samochodów oraz tych nieco starszych youngtimerów, do których diagnozy czasami nie wystarczy komputer ;-)

Chętnie udzielamy wsparcia nie tylko dotyczącego bieżących zleceń ale także dalszej eksploatacji pojazdu.

Warsztat jest bardzo dobrze wyposażony. Cztery stanowiska warsztatowe eliminują wszelkie zatory spowodowane nieprzewidzianymi sytuacjami lub brakiem części. Wysokie bramy pozwalają na obsługę dużych samochodów dostawczych do wysokości nawet 3.5 metra. Do dyspozycji mechaników znajdują się między innymi:

· Podnośniki dwukolumnowe o udźwigu do 4 ton · Podnośnik płytowy · Stacja obsługi klimatyzacji Magneti Marelli · Montażownica i wyważarka przystosowana do obręczy stalowych i aluminiowych do 24 cali. · Prasa hydrauliczna o nacisku do 30 ton. · Komputer diagnostyczny obsługujący zdecydowaną większość marek samochodowych. · I wiele innych...

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Umów wizytę
Umów wizytę przez internet
Umów wizytę

Usługi wykonywane przez warsztat