"Polecam jestem zadowolony z serwisu oraz opieki mojego samochodu polecam
",
Pawlowski, BmwF11
"naprawa auta szybko i sprawnie,auto zastepcze na czas naprawy,z całym sumieniem polecam uczciwy i profesjonalny mechanik w naszej okolicy :) obsluga bardzo mila :)",
Ewa, audi
"Umuwiony byłem na wymianę oleju.
Podczas prac mechanicy przekazali mi co mam jeszcze do zrobienia.
Fachowo i rzeczowo.
Kosztorys otrzymałem.",
KK Poznań, BMW 1
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...