"We wszystkich punktach calkowicie przylacze sie do opinii Huberta z 17.10.2020. Z jednym wyjatkiem: nie tylko polecam, lecz BARDZO POLECAM.",
Doris
"Jestem ogólnie bardzo zadowolona z jakości usług, nawiązuje stałą współpracę z warsztatem i nie mogę powiedzieć złego słowa, obsługa miła i kompetentna, aż chce się tam wracać. Polecam wszystkim :)",
malgosia, volkswagen