"Wystawiłem pozytwny komentarz, ponieważ firma Moto Centrum Zaborowski podeszła profesjonalnie do naprawy mojego auta. Szukałem pomocy w innych warsztatach, ale nikt nie mógł mi pomóc. Dlatego duży pozytyw.",
zadowolony
"Fachowa obsługa, wzorowe doradztwo, trafna diagnoza i perfekcyjna naprawa!
Polecam!",
Kuba, BMW e39 525d