"Szybka i fachowa naprawa. Rano samochód podstawiłem samochód, po południu odebrany. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam ",
Robert , Volvo s80 T5
"ok serdecznie polecam 100% profesjonalnie ",
lolit
"Jestem bardzo zadowolony z usług wykonanych w tym warsztacie. Profesjonalny mechanik szczegółowo wyjaśnił mi na czym polegał problem. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce.
",
AudiLover, Audi
"Wszystko w porządku, szybko, sprawnie, bez lania wody i gdybania "co by to mogło byc". Szybka diagnostyka. Jestem zadowolony z szybkiej i konkretnej usługi. ",
W0jt4z, Volvo v50