"Korzystam z serwisu bardzo często - zawsze można się z nimi dogadać co do terminu, w przypadku problemów z częściami bardzo dobry kontakt. W przypadku mniejszych napraw zdarza im się nie brać kasy :).
Bardzo miła obsługa, co w przypadku warsztatów samochodowych nie zdarza się często ;)
Gorąco polecam!",
Jack, Opel Vectra C
"Na prawdę bardzo profesjonalnie i uczciwie ! :) polecam",
dominika, seat leon
"Polecamy naprawę w serwisie Euro-Center.
Od kilku lat serwisujemy tam wszystkie nasze auta firmowe (Osobowe oraz Bus)
Diagnostyka usterek oraz naprawa pojazdów przeprowadzane są bardzo szybko.
Dobry kontakt, wszystkie informacje przekazywane są na bieżąco.
Naprawiane Auta:
- Citroen Jumper
- Peugeot Boxer
- Renault Master
- Opel...",
Pipe Control, Osobowe/Bus
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam . Czy moze mi ktos poleciec szlifiernie glowic w warminsko-mazurskim . Mam mercedesa Klasa B 2012 . Prawdopodobnie bo jeszcze nie zdjąlem glowicy jest wypalony zawor na cylindrze . Ale chcialbym wczesniej wiedziec gdzie moge spokojnie oddac zeby mi dobrze ja zrobili .Pozdrawiam Marek
Czy jest możliwe że sprawdzenie (przeswietlenie)glowicy nie daje 100% gwarancji ze nie jest pęknięta bo mechanik tak sądzi.nie wiem czy fuszere odstawili czy co