" Samochód po naprawie spisuje sie bardzo dobrze,gorąco polecam.",
dom, pegout partner
"Warto było czekać kilka dni, panowie znają się na
rzeczy,pomogli gdzie inni załamali
ręce.Drogo nie wzieli ,wręcz przeciwnie problem swiecacej kontrolki zniknął polecam ",
pawzawada, fiat sedici
"Jestem bardzo zadowolona, szybko, jakościowo! Polecam!",
Lena
"Pełny profesjonalizm, fach w ręku. Jesteśmy z mezem bardzo zadowoleni z jakości usług. Polecamy! ",
Zadowoleni Klienci, Scoda