"Warsztat OK. W miarę szybkie naprawy. Z wszystkimi problemami z moimi samochodami sobie radzili.
Zawsze jak jest wątpliwość czy wymieniać jakąś część to starają się mieć pewność i nie wymieniają gdy nie maja pewności.
Szkoda, że nie serwisują instalacji gazowych bo nie musiałbym jeździć 'z gazem' do innego warsztatu.",
demex, skoda fabia oraz fiat panda
" Profesjonalnie podejście z oplem tylko AUTO - TECH Łancut goście pracowali w aso opla znają sie na rzeczy polecam :)",
komi
"Jestem bardzo zadowolona, szybko, jakościowo! Polecam!",
Lena
"Wszystko w porządku, szybko, sprawnie, bez lania wody i gdybania "co by to mogło byc". Szybka diagnostyka. Jestem zadowolony z szybkiej i konkretnej usługi. ",
W0jt4z, Volvo v50