"Bardzo miła obsługa, szczególnie szef warsztatu, udzielono mi wskazówek odnośnie auta, ale przede wszystkim profesjonalna obsługa samochodu. Polecam ",
Ilona, Wizyta DobryMechanik
SPECJALIZUJEMY SIE W KLIMATYZACJACH SAMOCHODOWYCH. WYKONUKEMY NAPRAWY MECHANICZNE , ELEKTRYCZNE I ELEKTRONICZNE. KOMPLEKSOWA OBSLUGA SAMOCHODOW. NAPRAWIAMY KLIMATYZCJE W POJAZDACH ROLNICZYCH I SAMOCHODACH CIEZAROWYCH. DOJAZD DO KLIENTA
"polówka naprawiona szybko, wymiany podzespołów zawodowo ,ponadto kilka porad od właściciela o których nie wiedziałem a okazały się trafne , nie ma się czego czepiać .Polecam niedowiarkom .",
szumi, polo
"Warsztat godny polecenia, miła i fachowa obsługa.
Wykonuja naprawy zgodnie z ustaleniami.wstawiasz złom odbierasz samochód jak nowy.",
Andrzej, Opel Astra 2.0 DTI
"Byłem u nich ze swoją W-221 jako jedyni z wielu znaleźli przyczynę awarii turbiny. Byłem w 2 serwisach w których regenerowali mi turbiny i po oko 2000 km zawsze turbina była wypalona. Pomyślałem że te regeneracje były wadliwe i pojechałem do serwisu autoryzowanego .W serwisie autoryzowanym stwierdzili że turbina jest uszkodzona i trzeba ją...",
Carlos, Mercedes W221
"Profesjonalna obsługa i nieduże koszty naprawy, panowie mogliby skrócić nieco czas oczekiwania na odbiór samochodu, mimo wszystko będę tam wracać ze względu na niezawodność oraz niskie ceny.",
klientka
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry Czy ww Toyocie jest/może być koło dwumasowe? Ponieważ samochód na biegu jałowym tarpie. Nierówno rusza z miejsca. Odczuwane drżenie nadwozia. Po puszczeniu pedału gazu samochodem potrafi rzucić tak jakby w tym momencie miał odcięty kompletnie dopływ gazu.
Panowie potrzebuje pomocy mianowicie mam w astrze j 1.6 cdti taki dźwięk jak na filmiku nie mam pojęcia już co to może być. https://youtu.be/kcxh9vkZnAc
Na wolnych obrotach odczuwalne są spore wibracje w kabinie. Wibracje nasilają się przy podniesieniu obrotów do ok. 1100, a po przekroczeniu tej wartości ustępują. Podczas jazdy wszystko ustępuje i nic niepokojącego się już nie występuje. Opisuję tu swój problem gdyż mój mechanik rozłożył...
Witam. Problem moj polega na tym ze wymienilem kolo dwumasowe w volvo s 80. 2.4 140 kn 99 rok kolo uzywane z tego samego modelu i silnika. Po zlozeniu silnik odpala w trybie awaryjnym wyswietla motorsystem wartung po podleczeniu pod komputer pokazuje blad przepustnicy z tym ze przepustnica jest...
Zamachowe koło dwumasowe najczęściej kojarzy się z silnikiem diesla, chociaż coraz częściej pojawia się też w silnikach benzynowych. Ma na celu tłumienie drgań między silnikiem, a skrzynią...