"Wspaniale, jak zawsze.
Polecam Pana Pawła, bo można zawsze na nim polegać.",
Marek, Saab 93
SPECJALIZUJEMY SIE W KLIMATYZACJACH SAMOCHODOWYCH. WYKONUKEMY NAPRAWY MECHANICZNE , ELEKTRYCZNE I ELEKTRONICZNE. KOMPLEKSOWA OBSLUGA SAMOCHODOW. NAPRAWIAMY KLIMATYZCJE W POJAZDACH ROLNICZYCH I SAMOCHODACH CIEZAROWYCH. DOJAZD DO KLIENTA
"polówka naprawiona szybko, wymiany podzespołów zawodowo ,ponadto kilka porad od właściciela o których nie wiedziałem a okazały się trafne , nie ma się czego czepiać .Polecam niedowiarkom .",
szumi, polo
"Polecamy, zwłaszcza latem. Co do samych napraw to w 100% jesteśmy zadowoleni. Auto jest zawsze profesjonalnie naprawiane, a mój mąż w tym czasie siedzi 20 metrów dalej na rybach.
Właśnie ta nietypowość najbardziej mi się podoba.
Jak się przytrafi, że muszę z wnuczką jechać, to malutka się nie nudzi. Latem jest trampolina, łabędzie i kaczki...",
Lidka i Franek, Jeep Grand Cherokee WG
"Byłem u nich ze swoją W-221 jako jedyni z wielu znaleźli przyczynę awarii turbiny. Byłem w 2 serwisach w których regenerowali mi turbiny i po oko 2000 km zawsze turbina była wypalona. Pomyślałem że te regeneracje były wadliwe i pojechałem do serwisu autoryzowanego .W serwisie autoryzowanym stwierdzili że turbina jest uszkodzona i trzeba ją...",
Carlos, Mercedes W221
"Profesjonalna obsługa i nieduże koszty naprawy, panowie mogliby skrócić nieco czas oczekiwania na odbiór samochodu, mimo wszystko będę tam wracać ze względu na niezawodność oraz niskie ceny.",
klientka
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Planuje zakup skody octavia 2fl rs 2.0tdi 170 2011r gdzieś pytanie czy warto kupić taki samochód w kwocie 34tys czy może coś innego w kombi wiadomo przebieg więcej niż 200tys będzie miało takie auto. Opinie są różne o tych silnikach proszę o pomoc w wyborze jeszcze myślałem o passacie b7.
Witam Zastanawiam się nad zakupem BMW f10 520d 2.9 diesel rok produkcji 2011 184km automat czy to dobre auto w długie trasy szczególnie za granice i jakie maja wady ?
Chcę kupić samochód poniżej 10 letni, najbardziej odpowiada mi volvo v40 i audi a3, jakie wersje silnikowe są mniej awaryjne? Dużo jest ofert diesla, czy warto szukać z benzyną? Auto do dojazdów do pracy będzie robić ok 60km dziennie. Pozdrawiam
Witam. Jestem na etapie kupnie samochodu, jednak mam problem. Zastanawiam się nad Skoda Fabia hatchback 1.0 95km a Fiatem Tipo hatchback 1.4 95 km - oba z 2020 roku. Chciałabym zapytać czy mniejszy silnik w przypadku wyżej podanej mocy nie sprawia, że skraca się żywotność samochodu? Czy mogłabym...
Kupno auta to nie tylko spory wydatek, ale także często przyczyna stresu i poczucia niepewności. Czy pojazd jest rzeczywiście tak sprawny, jak przedstawia to sprzedający? Co trzeba będzie wymienić...