"Polecam ,sprawnie szybko i bez zastrzeżeń! Wbijać ",
Zielik, Citroen Berlingo
"Szybka i sprawna naprawa. Choć widać że nowy warsztat ale mają dobrych fachowców. Naprawiłem kilka samochodów flotowych - ceną i wykonaniem jestem zadowolony. Polecam.",
R&D Car
"Tak rzetelnego podejścia nie spotkałam w żadnym autoryzowanym serwisie.",
Beata, VW Passat
"Polecam w 100%. Chłopacy znają się na mechanice.Pomimo tego iż mieli bardzo dużo pracy udało im się wcisnąć moje auto i naprawić.Naprawa przebiegła szybko i sprawnie.Jestem zadowolony z ich usług. Napewno będę ich stałym klientem i oczywiście będę ich polecał każdemu.Jeszcze raz dzięki chłopacy :) Do usłyszonka. Piona",
Rafał, Opel Signum
"Profesjonalne podejście do klienta, trafiona diagnoza, a usługa wykonana szybko. Polecam ",
Klient
"Bardzo dobry warsztat naprawa niezbyt skomplikowana wymina swiec kopolki i rozdzielacza ale samochod byl do odbioru w ten sam dzien. Cena tez do przyjecia. Wlasciciel wporzadku znajacy sie na rzeczy i fajnie wszystko tlumaczy. Napewno tam wroce i polecam
",
Dawid, Seat Cordoba
"Profesjonalnie i szybko za uczciwe pieniądze. Polecam ",
Asia , Panda
"Witam
Bardzo rzetelne podejście do klienta, szybka naprawa, profesjonalna i fachowa naprawa. Niskie koszty serwis sam załatwia części. Naprawa dzisiaj z marszu. Bede wracać do tego warsztat u. ",
Halina, Fiat 126
"Bardzo dobry zakład. Mechanicy znają się na rzeczy i doradzają najbardziej opłacalne rozwiązanie.",
jerakeen
"Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. ",
Ewa
"Byłem przejazdem z Bydgoszczy i zepsuł mi się samochód . Łożysko w Toyocie się rozsypał na dodatek w sobotę . Na całe szczęście trafiłem na warsztat Tom-Mar . Chłopacy od razu mnie poratowali i naprawili mi auto jeszcze tego samego dnia . Pełen profesjonalizm i miła obsługa serdecznie polecam ten warsztat . Pozdrowienia z Bydgoszczy Mariusz .",
Mariusz
"Polecam serdecznie warsztat samochodowy przy ul. Wincentego Pola 10a!!! Chciałam bardzo podziękować za dzisiejszą pomoc mechanika i uwaga! Całkowicie darmową!!! Mieszkam 70 km od Gdańska, byłam w okolicy i potrzebowałam mechanika. Zadzwoniłam, zajechałam, usterka usunięta expresowo!!! Dzięki za pomoc! ",
Usterka w kole, Chevrolet Matiz
"Miła obsługa, naprawa została wykonana na czas. Polecam",
arek, Volvo V70 rocznik 2008 automat
"Chłopaki wiedzą co robią i robią to bardzo dobrze ",
Jezalb, BMW Seria 3 330D 2002
"Bardzo sprawna i fachowa obsługa. Widać, że mechanik ma wieloletnie doświadczenie. Wyjaśnił na czym będzie polegała naprawa, rozwiał wszystkie wątpliwości. Polecam !",
Avocado, Skoda
"Wizyta została umówiona na wymianę oleju i filtra. Szybki czas realizacji i przystępne ceny. Polecam.",
Łukasz, Opel Astra H
"Jestem bardzo zadowolony z wykonanych napraw, śmiało mogę polecić ten warsztat, sam będę korzystał ",
Grzegorz, Skoda Octavia RS
"Szybko, sprawnie, solidnie. Wymian tarcz, klocków i łożysk. Polecam",
Narcyz, Opel
Zapraszamy do naszego warsztatu. Oferujemy pełną mechanikę pojazdową, pomoc drogową oraz auto detailing. Mamy 3 stanowiska dzięki czemu możemy zapewnić krótki czas oczekiwania na przyjęcie. Każdy klient może skorzystać z poczelani.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę