"Samochód po naprawie blacharsko-lakierniczej. Widać profesjonalizm i wysokiej jakości materiały używane do napraw... Samochód wygląda idealnie, a przy tym na nowych elementach jest taka sama grubość powłoki jak na pozostałych elementach! Nie mam zielonego pojęcia jak Ci Panowie to zrobili... Polecam na 100% wszystkim, którzy zastanawiają się...",
Jerzy, Bmw f30
"Pan Jacek to jednak specjalista jest. Robił w mojej Toyocie już zawieszenie i skrzynie biegów. Tą drugą próbowali naprawiać 'fachowcy' z dwóch innych warsztatów w Gdańsku, dopiero Pan Jacek potrafił ją naprawić skutecznie. Do tego koszt naprawy był niższy niż u dwóch poprzednich 'fachowców'. Polecam z całego serca.",
Robert, Toyota Avensis III
"Jakosciowo jak w autoryzowanym a cena jakies 25% tansza... Np. wymiana przedniego zawieszenia w pasku 4000 PLN gdzie w serwisie chcieli ponad 6000.
Zawsze oddajac tam samochod mozna oczekiwac oddanie w naprawde predkim czasie. A drobniejsze naprawy od reki, i sie siedzi w lokalu na 1. pietrze, i sie ma darmowa kawe i herbate z automatu, i...",
Maciek
OXIMAX MOTORS to warsztat samochodowy w którym Państwo zawsze odnajdzie odpowiedź na trudne pytania powiązane z naprawą swojego auta. OXIMAX MOTORS specjalizuje się w kompleksowej mechanice pojazdowej. Oferuje pełen zakres usług mechanicznych,...
"Profesjonalne podejście do klienta. Na bieżąco byłem informowany o stanie samochodu za pomocą zdjęć. Po oględzinach przesłano mi kosztorys, Nie było żadnych dodatkowych kosztów. Bardzo polecam ten warsztat.",
Mariusz, Fiat Panda
"Potwierdzam powyższy komentarz . Co mogę dodać... Pochodzę z Olsztyna mieszkam w Sopocie , próbowałem korzystać z usług pobliskich serwisów z trójmiasta i zawsze było coś nie tak. Albo naciągają , albo wciskają ciemnotę . W Partsclub.pl SERWIS tego nie ma dlatego wolałem naprawiać auto jak jechałem na weekend do domu. Teraz nie będę musiał się...",
Juliusz
"Polecam ten warsztat. Naprawa dotyczyła sterownika skrzyni biegów który sprawiał że auto wchodziło w tryb awaryjny. Pan Łukasz poradził sobie z tym problemem bardzo szybko.",
Paweł Sz., A klasa
"Wszystko przebiegło jak należy .Polecam ten warsztat.",
Sławek, Wizyta DobryMechanik
"Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze, to jest to miejsce dla Ciebie. Rewelacyjne podejście do tematu, dobry kontakt. Jestem bardzo zadowolony.",
zywolhc, BMW 530d
Zapraszamy do naszego warsztatu. Zajmujemy się naprawami samochodów osobowych wszystkich marek. Mamy duże doświadczenie, wysokie kwalifikacje i dobrze wyposażony warsztat. Naprawiamy jak dla siebie. Zależy nam na zadowoleniu klientów.
"Mogę polecić warsztat , napewno tu wrócę chociaż miałem sporo nerwów względem czasu naprawy, jednak to już drugie auto " w rodzinie" które zostało tam naprawione i teraz chodzi jak szwajcarski zegarek w związku z czym jakość usługi na wysokim poziomie . Pozdrawiam",
Adam , Audi tt
"Возникла потребность замены амортизатора, решил заодно убрать старое повреждение, из-за которого были небольшие отклонения параметров развал-схождение. Ни минуты не пожалел, что обратился в этот сервис - всё очень профессионально, в течение суток. Теперь всё идеально. Однозначно рекомендую",
Andrei, Kia
"Korzystam z usług warsztatu już któryś raz, konkretna i fachowa obsługa, zawsze telefon z informacją co, jak i za ile. Miłe zaskoczenie, po nieprzyjemnych przejściach z innymi warsztatami. Jak najbardziej polecam",
sosen, bmw e36
"Polecam wszystkim...jedyni w okolicy rozwiązali mój problem",
Karol, Bmw e60
"Ok,auto odmrożone,filtr paliwa wymieniony.Więcej czekałam na lawetę niz trwała naprawa.Polecam",
Justyna
"Miła i profesjonalna obłsuga, ceny niezawyżone, a jakość naprawy bardzo dobra. Polecam, pewnie nieraz skorzystam.",
ewa
"Wymiana trwała bardzo szybko i bez żadnych ukrytych kosztów.",
Kobieta, Opel Meriva
"Bardzo fajni zajęli się moją meganką , samochód zepsuł się w drodze , zadzwoniłam to przyholowali mnie gratis do ich warsztatu , naprawa trwała dwa dni ( coś z elektroniką ) , cena naprawy umiarkowana 380 zł .
POLECAM TEN WARSZTAT znają się na megankach .",
Misia, Renault Megane II
"Jestem zadowolona - zawsze znajdzie dla mnie czas i to tak, że dłużej niż dzień nie muszę funkcjonować bez auta. Do tego wytłumaczy jasno, w czym rzecz i najważniejsze, jak wyjeżdżam z warsztatu faktycznie jestem spokojna, bo problem znikł. Koszty myślę, że na przyzwoitym poziomie - acz dawno cen nie porównywałam z innymi miejscami, bo jak w...",
Asia, kia pro ceed
"Polecam w 100%. Naprawa na czas, koszty zgodnie z cennikiem. ",
Szaferos, Ford Focus 3 generacja 2011 - 2015 Hatchback 5-drz
"Warsztat prowadzonych przez profesjonalistów i ekspertów w swojej dziedzinie. Fantastyczne, ludzkie i empatyczne podejście do Klienta. Serdecznie polecam, szczególnie osobom dla których wtryski, rurki i wydechy to zupełna abstrakcja i trzeba zaufać fachowcom, a to osoby które Cię nie naciągną, a zrobią świetną robotę. Dziękuję Panowie. ",
Iwona, Ford c-max
"Polecam, szybko i fachowo zrobiony przegląd autka, i wymieniono tuleje wahacza , klocki i olej z filtrami, i odpolerowane reflektory. ",
Andrii, Golf 4
"Wyobraźcie sobie ,że firma Subaru poczuwa się do partycypacji w kosztach naprawy silnika
przy ponad 260 tyś km.Myślałem ,że taka obsługa tylko w RR.Pozdrowienia dla pana Pawła
Narlocha.
Subaru Legacy",
Piotr
"Krótko - fachowo, tanio i kompetentnie. Korzystam od ładnych kilku lat i zawsze mogę liczyć na fachową obsługę. Polecam",
PPrezesik, Renault Clio II
Beauty Car Center - Twój Kompleksowy Serwis Samochodowy i Myjnia Ręczna w Gdańsku W Beauty Car Center dbamy o Twoje auto tak samo, jak o własne. Jesteśmy profesjonalnym serwisem samochodowym oraz myjnią ręczną, oferującym szeroki zakres...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę