"Auto ktore odebralem od nich z serwisu jest po kilku epizodach z mechanikami. W koncu sprawne , dziekuje i polecam",
Piotr, Renault
"Na prawdę polecam
miałem problem z zawieszeniem i hamulcami wiec postanowiłem pojechać no nich :)
pierwsze co zauważyłem to miła obsługa przed wjazdem do garażu pracownik założył pokrowiec na siedzenie i kierownice następnie sprawdzono auto postawiono diagnoze oraz wycene i zgodziłem się na naprawę, po kilku godzinach zadzwonił telefon że...",
Janusz38, audi a4
"Solidny, godny polecenia serwis samochodowy. Miła obsługa. Serdecznie polecam.",
Anna, Kia sportage
"Bardzo dobrej jakości maszyny do kół. Sprawna obsługa i doświadczenie serwisu.",
MARCO, AUDI
"wszystko poszło w jak najlepszym porządku, wszystkie usterki zostały pomyślnie naprawione",
Michał, Fiat Panda 1.1 2010
"polecam, wymieniałam olej + filtry, szybko, sprawnie bez problemów, obsługa miła i kompetentna",
OLA, RENAUT MEGANE
"Rzetelna i fachowa obsługa , szybka , solidna , uczciwa . Jednym słowem dobra jakość , gwarancja , i uczciwa cena za wykonaną usługę . Z całym szacunkiem polecam warsztat p. Marka Maguły !!! ",
pszmaly, VW Golf III
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00
"ok usługa wykonana szybko i profesjonalnie polecam",
jam, Mazda 3 BL 2011
"witam
mialem wypadek caly bok uszkodzony z ubezpieczenia
dostalem od razu samochod zastepczy corsa 2012r fajne auto
tydzien czasu trwala naprawa samochodu po odbiorze auta wrocil przed wypadkiem zadnego sladu malowania naprawde brak slow
naprawde warto przyjechac do pana Momota polecam piter",
PITER, MERCEDES S KLASE 2012R
"Polecam, bardzo dobry warsztat, dobre podejscie do klienta, fachowa obsluga.",
Leon, VW Polo 6N
"Super obsługa. Wszystko szybko i sprawnie. Polecam bardzo ",
Magda
"Wszystko zrobione na czas, dobra komunikacja z warsztatem. Jestem zadowolony z usługi ",
Czek, VW polo 1.4 diesel 2000r
"Miła fachowa obsługa punktualność korzystne ceny dojazd do klienta polecam wszystkich serdecznie ta firmę naprawdę warto polecam ",
Magdalena, Mercedes benz 140 a klasy
"chłopaczek zna się na rzeczy, naprawił autko szybko i jeszcze części zakupił po zniżkach. Polecam !!",
Paweł
"Najlepszy warsztat z jakim miałem do tej pory styczność. Świetni fachowcy z pasją do motoryzacji. Naprawa szybka i bezproblemowa, bardzo dobry kontakt w trakcie naprawy. Samochód dostał drugie życie po wizycie w zakładzie :) Polecam!",
Tomek
"Solidne i uczciwe podejście do klienta i jego auta. Trafna diagnoza usterki i bardzo dobra naprawa. Silnik mojego auta znowu pracuje jak za dawnych, młodych lat. Koszt - bardzo przyzwoity a po drugie, cóż tu mówić o kosztach, jeśli satysfakcja z doskonale sprawującego się auta - bezcenna!
Świetny fachowiec, polecam wszystkim pana Jerzego.",
zet-em, Mitsubishi Space Star
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...