"Od poltora roku robie wszystko u nich i zawsze jestem zadowolona - szybko, solidnie i niedrogo. Mam do nich pelne zaufanie, mozna zostawic samochod i sie nie martwic :)",
sylwia ch, Opel astra ii
"Juz 2 lata korzystam z uslug danej firmy. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.",
Roman, Fiat Doblo 1.6 2010
Specjalizujemy się w zaawansowanej mechanice, oferując kompleksową obsługę silników oraz układów napędowych. Nasz zespół sprawnie przeprowadza precyzyjną wymianę rozrządu na pasku oraz łańcuchu, zajmuje się regeneracją turbosprężarek, a także...
"Bardzo dobrze.Polecam wszystkim kto chce wymienić opony.",
Sergii , Hyundai Tucson 2dci,150km 2008
"bardzo szybkie naprawy za rozsądne pieniądze",
kierowca
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Zajmujemy się naprawami z zakresu mechaniki pojazdowej, elektromechaniki oraz blacharstwa i lakiernictwa. Dodatkowo zajmujemy się wulkanizacją oraz geometrią kół. Zapraszamy
"W warsztacie EVO bylem zanim przeczytalem negatywna opinie.
Nie moge sie z nia zgodzic, poniewaz chlopaki szybko zdiagnozowali usterke i szybko naprawili.
Duzy plus za mozliwosc umowienia sie po godzinach pracy.
Jedyny minus to lokalizacja samego warsztatu, ale jakosc rekompensuje dojazd.
",
Darek82, Renault
"Witam, Hubert jest moim mechanikiem od ładnych kilku lat i zawsze naprawiał moje samochody solidnie. Zna się na swojej pracy i nigdy nie byłem niezadowolony z jego usług.
",
Marcin
"Jak najbardziej polecam oddałem auto na lawecie następnego dnia już było na chodzie koszt naprawy bez naciągania zaznacze jeszcze jedno że auto nie miało zrobionego nawet kilometra gdzie osobiście pozwoliłem na próbne testy jestem zadowolony pozytywnie gdyż ciągałem auto po warsztatach a z tego odjechało o własnych siłach",
Passat
"jeździłem po różnych specjalistach od japońskich samochodów którzy kasowali mnie jak za zboże a dopiero p. Marek z tego warszatu zlokalizował usterkę i naprawa trwała 15 min ! Wychodzi na to że liczy się doświadczenie przede wszystkim ! POLECAM i od dzisiaj wiem że moje auto na stałe zawita do listy klientów :)",
adamus, Civic 8 gen 1.8 benzyna
"Pan Mechanik z tego warsztatu zupełnie bezinteresownie sprawdził samochód przed dalszą jazdą po stłuczce w Legionowie. Bardzo Panu dziękuję.",
J.Kowalska, Ford Mondeo
"Korzystałam dwukrotnie z tego warsztatu i na pewno w razie konieczności skorzystam kolejny raz. Konkretna i życzliwa komunikacja.
Wszystko wytłumaczone, zrobione sprawnie i szybko.Po wielu perypetiach związanych z warsztatami uważam to miejsce za godne zaufania.",
Gabi, Honda civic
"Jestem świeżo po naprawie hamulców.
Zaznaczę iż już od wielu lat przyjeżdżam tutaj ( obecnie trzecim już samochodem) tym razem Opel. Zawsze wszystko ok. Dziękuję.",
Borys, Opel
"Bardzo polecam. Obsługa merytoryczna i fachowa. Miałem problem w Mitsubishi asx. Wszystko zostało rozwiązane od ręki. Wielkie dzięki.",
fabio, mitsubishi asx
"SOLIDNIE, SZYBKO TAK POWINNO BYC WSZĘDZIE. BARDZO MIŁA ATMOSFERA POLECAM W 100%",
piasek
"naprawa wykonana szybko bardzo fachowo w rozsądnej cenie ,miła obsługa",
tomek, vw
"Naprawiałem swoje autko Opel Zafira 1.8 PB-LPG trzykrotnie. Za każdym razem Elektryk bardzo szybko zlokalizował przyczynę. Co ważne, a co nie ma w innych warsztatach wysłuchał informacji ode mnie co jest nie tak w zachowaniu autka. Pomimo, iż nie byłem umówiony na konkretną godzinę zostałem przyjęty. Osobiście dla mnie jest to ważna rzecz. Nie...",
Lasowy, Opel Zafira A Pb/Lpg 125KM
"Witam,
Uważam, że dobre warsztaty trzeba chwalić stąd moja opinia. Moje auto straciło moc. Dzwoniłem do paru warsztatów i wszędzie słyszałem ze turbina mi padła. Jedynie w Polmozbycie dowiedziałem się że turbina to jest na samym końcu tego problemu,po drodze może być jeszcze kilka innych usterek. Umówiłem się na wizytę. Przeprowadzono...",
Kaliniak, Audi 1.8T
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...