"Moja ocena jest raczej pozytywna ale mam pewne zastrzeżenie jeśli powstaje jakiś większy problem panowie nie podejmują ryzyka zostawiając je klientowi a sam troszkę mechanikuje i wiem że niektóre sprawy można rozwiązać kilkoma sposobami i nie trzeba od razu się poddawać ",
Walasek11
zaraz na początku od al.Piłsudskiego. Dobrze zaopatrzony sklep-hurtownia oraz warsztat.
"Warsztat godny polecenia.Oby jak najwięcej takich.Polecam",
Dagmara, Honda
"W/w nr telefonu jest już nieaktualny ,obecny to 532 346 491...i wjazd na Gwardii Ludowej pomimo zakazu.. ",
Polecam
"Oceniam jakość usługi czas naprawy oraz koszty naprawy jako ./dobrą/ pozdrawiam.",
Władysław, wolwo 850 2l. benzyna 1995r.
"Bardzo sprawna pomoc, świetni fachowcy, widać że znają się na swojej pracy! Polecam każdemu. Na pewno będę korzystać w przyszłości tylko z usług tej konkretnej firmy. ",
Aleksandra, Renault Clio
"Witam. Polecam konkretny warsztat. Naprawa szybka cena adekwatna do wykonywanej usługi. Nic dodać nic ująć ",
Michał, Volkswagen Golf 3
"A ja leczę tam mojego Opelka od 6 lat 2 awarie i usunięte na 100% nawet rabat dostałem mały bo mały. Właściciel jest uczciwy , fachowców na pewno ma bardzo dobrych ceny dobre w zależności co się robi. Holują i zawsze się idzie dogadać co do ceny. Jadę z usterką jedną i wracam z wyleczoną a nie wracam do warsztatu z kolejnymi Polecam. Tomek ",
tom, Opel
"Ja również chciałbym polecić w/w warsztat.
Nie wiem dlaczego użytkownik FAN tak ocenił sprawę. Być może obecnie zmieniła się tam załoga, a być może mechanicy podeszli do klienta w taki sam sposób jak klient do nich. Nie ważne. Jednak do meritum. Usterka w moim samochodzie zdiagnozowana bardzo szybko i sprawnie. Po kilkunastu minutach szef już...",
Adam z Forda
"bardzo pozytywnie wspominam u nich swoje wizyty ... napewno tam wroce",
stały klient
"Rewelacja szybko tanio i przyjemna atmosfera.",
Blue men
"Od trzech lat robie tam standardowe wymiany, i jest ok. Ostatnio robilam tlumik i hamlec ręczny i tez jest w porządku. Polecam.",
Niusia, Honda Civic
Zapraszamy do naszego warsztatu
Działamy na rynku od 1992 roku. Posiadamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze samochodów osobowych i dostawczych. Montujemy części oryginalne lub wysokiej jakości zamienniki oraz opony renomowanych producentów. Prowadzimy sprzedaż...
Zapraszam do serwisu
Zapraszam zainteresowanych do kontaktu
"Warsztat naprawdę godny polecenia .Szczerze polecam",
Łukasz, Fiat Brava
Zapraszam serdecznie
Zapraszamy na serwis mechaniczny
Serdecznie zapraszamy. Dojazd od ul Siemińska w Będzinie
NASZE USŁUGI Mechanika pojazdowa Elektromechanika pojazdowa Auto-diagnostyka Auto-klimatyzacja Stacja kontroli pojazdów Naprawy główne i bieżące silnika
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...