"Jestem bardzo zadowolony z usług tego warsztatu. Fachowa obsługa, miła atmosfera i indywidualne podejście do klienta. Dzięki i polecam.",
Patryk
"Naprawa się przedłużyła ale było bardzo fachowo. Wszystko mi wytłumaczył osobisty doradca. Polecam serwis. Znają sie, ceny dobre!",
Dr Gerard, Fiat
"Super, profesjonalna obsługa! Usługa zrealizowana z dużym zaangażowaniem i jakością.
Miałem pilną potrzebę zdiagnozowania ubytku ciśnienia w oponie przed wyjazdem w trasę - zostałem obsłużony, mimo późnych godzin wieczornych, Temat został załatwiony od ręki. Wstępnie umówiłem się już na usługę naprawy klimatyzacji. Polecam!",
Michał
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Jak długo może potrwać wyciąganie trzech zapieczonych wtryskiwaczy?