Warsztat oferuje szeroki zakres usług mechanicznych dla samochodów osobowych i dostawczych. Specjalizuje się w diagnostyce komputerowej silnika i zawieszenia, naprawie i serwisie układu hamulcowego oraz kierowniczego, a także konserwacji podwozia...
"Pan Radek to prawdziwy fachowiec zna się na swojej robocie.",
stanisr, opel corsa
"Zachecam do uslug w tym warsztacie, pelen Profesjonalizm !
Pozdrawiam",
Krzysztof, Audi A2 rok 2002 1.4 TDI
"Super, profesjonalna obsługa! Usługa zrealizowana z dużym zaangażowaniem i jakością.
Miałem pilną potrzebę zdiagnozowania ubytku ciśnienia w oponie przed wyjazdem w trasę - zostałem obsłużony, mimo późnych godzin wieczornych, Temat został załatwiony od ręki. Wstępnie umówiłem się już na usługę naprawy klimatyzacji. Polecam!",
Michał
"Polecam. Najlepszy warsztat w duzej okolicy. Szybka diagnoza i naprawa usterki gdzie w innym warsztacie nie byli nawet w stanie zdiagnozować problemu. ",
Kajetan, Bmw
"Fachowy montaż haka nie pierwsza naprawa ,miła obsługa,bardzo dobra cena usługi.Przy okazji mechanik
zauważył usterkę.Bardzo dziękuję .
Janusz k.",
janusz, audi a4b7
"Jestem zachwycony obsluga oraz profesjonalizmem i bardzo wysoka kultura podejscia do klienta. Koszty przegladu sa nizsze niz we Wroclawiu o jakies 40-50 procent, na miejscu rzetelne wytlumaczenie sprawy przegladu lub naprawy zadnego naciagania,w dodatku myjnia po serwisie, pyszna kawa-oraz mili i usmiechnieci ludzie w salonie. Dziekuje...",
Malgorzata, 508
"Jestem bardzo zadowolony z usług tego warsztatu. Fachowa obsługa, miła atmosfera i indywidualne podejście do klienta. Dzięki i polecam.",
Patryk
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...