Warsztat oferuje szeroki zakres usług mechanicznych dla samochodów osobowych i dostawczych. Specjalizuje się w diagnostyce komputerowej silnika i zawieszenia, naprawie i serwisie układu hamulcowego oraz kierowniczego, a także konserwacji podwozia...
"Jestem bardzo zadowolony z naprawy, wszystko przebieglo szybko i profesjonalnie, ceny tez dobre. Polecam !",
Piotr Pater, AUDI A6 C6
"Szczerze polecam! Wysoka jakosc uslug oraz kultura osobista pracownikow. Uczciwi! Nie naciagaja na pieniadze. Wrecz przeciwnie, z wlasnej inicjatywy naprawili mi kilka usterek i nie wzieli za to dodatkowej oplaty!!! ",
Agata, Rover 75
"Bardzo dobry serwis. Profesjonalna, fachowa, konkretna i bardzo miła obsługa. Wszystko omówione z klientem od przyjęcia do wydania samochodu. Korzystam z usług ASO Peugeot, wykonuje tam przeglądy swojego samochodu i nie tylko. Ceny dużo korzystniejsze niż we Wrocławiu. Sam pracuje w branży motoryzacyjnej i wiem jak to wygląda od zaplecza....",
sebastian, Peugeot
"Jestem bardzo zadowolony z usług tego warsztatu. Fachowa obsługa, miła atmosfera i indywidualne podejście do klienta. Dzięki i polecam.",
Patryk
"Zachecam do uslug w tym warsztacie, pelen Profesjonalizm !
Pozdrawiam",
Krzysztof, Audi A2 rok 2002 1.4 TDI
"BARDZO SZYBKO MIŁO I PROFESJONMALNIE",
OBCY
"Super, profesjonalna obsługa! Usługa zrealizowana z dużym zaangażowaniem i jakością.
Miałem pilną potrzebę zdiagnozowania ubytku ciśnienia w oponie przed wyjazdem w trasę - zostałem obsłużony, mimo późnych godzin wieczornych, Temat został załatwiony od ręki. Wstępnie umówiłem się już na usługę naprawy klimatyzacji. Polecam!",
Michał
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...