"Wystawiłem pozytwny komentarz, ponieważ firma Moto Centrum Zaborowski podeszła profesjonalnie do naprawy mojego auta. Szukałem pomocy w innych warsztatach, ale nikt nie mógł mi pomóc. Dlatego duży pozytyw.",
zadowolony
"Jestem ogólnie bardzo zadowolona z jakości usług, nawiązuje stałą współpracę z warsztatem i nie mogę powiedzieć złego słowa, obsługa miła i kompetentna, aż chce się tam wracać. Polecam wszystkim :)",
malgosia, volkswagen
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Jak długo może potrwać wyciąganie trzech zapieczonych wtryskiwaczy?