"u mnie wszytsko w porządku, myślę że dobry serwis, panowie ustalili przyczynę i naprawili, coś przy zawieszeniu szwankowało, dostałam wykaz od nich co zostało zrobione. wszystko na czas i tak jak było umówione, więc jestem zadowolona, że oddałam auto do nich a nie gdzieś indziej",
bolka, kia
"Szybko i solidnie naprawili mi zawieszenie w moim mietku. :)",
Wollf87, Mercedes e-klasa
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Jak długo może potrwać wyciąganie trzech zapieczonych wtryskiwaczy?