"Bardzo dobra , młoda załoga a zarazem fachowcy . Byłem w 2 innych warsztatach usłyszałem tylko stęki i jęki i dodatkowe problemy związane z tą naprawą a w tym warsztacie bez problemu , szybko i solidnie została usunięta usterka i dodatkowe zadania o które poprosiłem i to wszystko w rozsądnej cenie . Bardzo polecam ten warsztat .
BMW E-39",
Mirosław, BMW E-39
"Bardzo szybka diagnoza i usunięcie usterki Opel Viwaro 2.5 szybki termin naprawy,naprawy wykonują na bieżąco ,polecam ",
Jarosław , Opel Viwaro
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam posiadam Forda Mondeo mk4 2010r 2.2 TDCi auto posiada DPF.Moje pytanie jest następujące koleżanka ma FAPa i powiedziała mi że co jakiś czas musi go uzupełniać bo jest to dodatek, który miesza się z paliwem.Czy w moim Mondeo też jest taki zbiornik i ten płyn który należy uzupełnić. Bo od...
Jaki dodatek do oleju napedowego fap ,Peugeot 308sw 92km 2010?
Witam, mam kilka pytań odnośnie filtra cząstek stałych w silniku 1,6TDCI firmy PSV. Jak często trzeba dolewać tam płyn do filtra? Czy płyn EOLYS DPX 42 będzie odpowiedni? Słyszałem, że sam w sobie płyn jest strasznie drogi. Przy okazji, gdzie znajduje się zbiorniczek z tym płynem?
Pytanie odnośnie filtra FAP. Skąd będę wiedział, że należy dolać płynu Eolys? I czy każdy zwykły warsztat może mi go uzupełnić? Co jeżeli nie uzupełnię płynu?