"Wszystko naprawiono szybko i sprawnie. Przemiła obsługa. Polecam ",
Asia, Ford Kuga
"Bardzo miła obsługa (zwłaszcza Pan Tomek) to przede wszystkim. Poza tym koszty napraw nie wysokie, autko po serwisie zawsze umyte.
Co do samych napraw - miałam z autem 2 poważne problemy - rozwiązali oba :)",
Ren, Nissan Quashquai
Elektromechanika pojazdowa Leonard Łobacz, Adam Łobacz
Cieplicka 138 a, Sobieszów/Cieplice, Jelenia Góra
"Bardzo dobry warsztat. Szybka naprawa w rozsądnej cenie.",
Mariusz, Renault Laguna II
Studio specjalizuje się w profesjonalnej pielęgnacji samochodów i motocykli. Przywracamy salonowy wygląd aut współczesnych i klasycznych, odnawiamy oraz zabezpieczamy lakier i wnętrze. TurboStacja to certyfikowany ekspert powłok...
Zajmujemy sie glownie serwisem ogumienia prawie wszystkich pojazdow oprocz ciezarowych. Sprzedajemy opony nowe i uzywane wiekszosci marek. Wykonujemy rowniez drobne wymiany i naprawy hamulcow,zawieszenia itp. Konkurencyjne ceny oraz...
ul. Kazimierskiego 5, Teren byłej jednostki wojskowej ''Pod Jeleniami'', Jelenia Góra
"Przede wszystkim profesjonalna obsługa na każdym etapie (od umówienia wizyty po odebranie samochodu); Miła atmosfera zespołu oraz przyjemne warunki dla klientów oczekujących na realizację. Sama realizacja zlecenia- bez żadnych zarzutów. Polecam serdecznie.",
Ikarija, Fiat Punto SX
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy w silniku 2.0 Dti mozna bezpiecznie zrobic tuning mechaniczny? Jest mozliwosc zainstalowanie 2 turbin/ zwiekszenia wtrysków ? Czy to opłacalne ?
Jaką moc można osiągnąć w honda civic 1.4 sedan 2001r, 90km, ograniczając koszty do 3tyś ?
Jakie są opcje na podniesienie mocy silnika w BMW e46 M3?
Witam. Posiadam mondeo mk4 2.5 t. Ile mocy mozna tutaj zrobic w granicach bezpieczenstwa?
Chciałbyś zmienić swój samochód od wewnątrz, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Boisz się zbyt dużych kosztów, na które cię zwyczajnie nie stać? Spokojnie! Wiele czynności możesz wykonać...
Największym producentem systemów wtrysku podtlenku azotu do silników jest "Nitrous Oxide Systems", dla tego też zwyczajowo na wtrysk podtlenku azotu mówi się NOS. Działanie instalacji polega na...