"Zdecydowanie najlepszy mechanik w JG. Pełen profesjonalizm, super podejście do klienta. Odpowiedź na każde pytanie . Serdecznie polecam !!",
Agata
Witamy w Ra-V Auto Serwis w Jeleniej Górze - Twoim kompleksowym punkcie obsługi samochodowej, gdzie dbamy o sprawność, bezpieczeństwo i wydajność Twojego pojazdu. Specjalizujemy się w obsłudze i naprawach układów EGR, DPF/FAP oraz AdBlue,...
PHU Andrzej Nowak to profesjonalny serwis samochodowy w Jeleniej Górze, specjalizujący się w wulkanizacji i sprzedaży opon. Nasz doświadczony zespół oferuje szeroki wybór opon do różnych typów pojazdów oraz kompleksowe usługi...
ul. Kazimierskiego 5, Teren byłej jednostki wojskowej ''Pod Jeleniami'', Jelenia Góra
"Rzeczowa pierwsza rozmowa, w której poinformowano mnie o kosztach, wskazano różne warianty naprawy z sugestią tej najtańszej i najlepszej.
Polecam tego mechanika,nie naciąga, słowny, uczynny słowem buduje sobie i dba o reputację.
Dziękuję za naprawę.",
A. Zięba, opel meriva
"POLECAM!!! Jeżeli dbasz o swój samochód i chcesz czuć sie w nim bezpiecznie to warsztat pana Tomasza jest odpowiednim miejscem do jego serwisowania. ",
zadowolony klient
"Bardzo fajny warsztat. Uslugi na wysokim poziomie. ",
Ewa, Renault megane cabrio 2005
"Szybka diagnoza, naprawa. Wszystko profesjonalnie i bezproblemowo.",
Michal, Volvo v70
"Bardzo fachowa obsługa, szybka i tania naprawa, wszystko profesjonalnie ",
Kacper, vw new beetel 2.0 1999
"Wszystko OK! Miła i fachowa obsługa. Warsztat był przygotowany na moją wizytę.",
Eugeniusz, Mercedes 190 2.3E 1990r.
"Szybko i solidnie. Precyzyjnie zlokalizowali usterkę i ją usunęli. 100% zadowolenia. W dodatku nie skasowali zbyt wiele!!!",
jeleniogórzanin
NAPRAWA OGRZEWAŃ POSTOJOWYCH (WEBASTO ,EBERSPAECHER,TRUMA,ATESSO,ARDIC "VOLVO") NAPRAWA KLIMATYZACJI -NIE TYLKO "NABIJANIE" SPRAWDZENIE SZCZELNOŚCI , NAPRAWA PRZEWODÓW KLIMATYZACJI (SPAWANIE ALUMINIUM) ,REGENERACJA KOMPRESORÓW ,WSZYSTKIE...
"Rewelacja. To jedyny nieautoryzowany serwis samochodowy w Jeleniej Górze w którym od jakiegoś czasu jakość świadczonych usług od Pana Bartka do Pana Darka jest wyższa niż w nie jednym ASO. Super jakość ASO cena zawsze dopasowana pod klienta. ",
Lille , Audi
" Z uslug serwisu CARGUM korzystam od 2010 r.Naprawiam tam róznej marki samochody i w 100% moge polecic ich uslugi.Chlopaki znaja sie na robocie jak malo który warsztat w Jeleniej Górze,zawsze trafiaja z diagnoza.Zawsze jestem zadowolony,koszty oczywiscie w porównaniu do innych warsztatów sa niższe.POLECAM!!!!",
sebastiano123, VW GOLF,SKODA,FIAT,TOYOTA,SUZUKI,KIA,NISSAN,MERCED
PROFESJONALNY AUTO SERWIS ŚWIADCZĄCY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. OFERUJEMU SERWIS KLIMATYZACJI , WULKANIZACJE , WYWAZANIE KÓŁ, NAPRAWY MECHANICZNE. ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ 8-17 W SOBOTY OD 8-15 ...
"Sprawna i szybka obsługa. Dokładna robota. Dobre ceny. Musiałem skorzystać awaryjnie z pomocy warsztatu i jestem bardzo zadowolony",
Piotr, VW Tiguan
"Pełen profesjonalizm. ogromne podziękowania dla Pana Sławka za ogarnięcie pompy paliwa, oraz wielki ukłon w stronę Pana Wiktora i jego przemiłej małżonki za podejście do klienta, obsługę serwisową i fachowe doradztwo. Wszyscy razem, jako zespół i każdy z osobna - tworzycie niesamowity klimat, inne serwisy i pseudopartacze mogą wam posadzkę...",
SlawkaJ, BMW E87 116i
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...