ul. Kazimierskiego 5, Teren byłej jednostki wojskowej ''Pod Jeleniami'', Jelenia Góra
"Przede wszystkim profesjonalna obsługa na każdym etapie (od umówienia wizyty po odebranie samochodu); Miła atmosfera zespołu oraz przyjemne warunki dla klientów oczekujących na realizację. Sama realizacja zlecenia- bez żadnych zarzutów. Polecam serdecznie.",
Ikarija, Fiat Punto SX
"W ostatnim czasie skorzystałem po raz kolejny z usług tego warsztatu (w zupełnie innej sprawie) i również się nie zawiodłem. POLECAM",
halv, Mazda Premacy, 2004, silnik 16V/ kod FP /1840cc /7
"Bardzo fachowa obsługa, szybka i tania naprawa, wszystko profesjonalnie ",
Kacper, vw new beetel 2.0 1999
"Pan Tomek super gościu.Naprawa przebiegła super szybko i solidnie i za nie duże pieniądze.Polecam",
sks, renault clio 2
"Pełen profesjonalizm. Dostosowanie się do potrzeb klienta. Zatem warsztat jak najbardziej godny polecenia.",
Patycja Zimoch
"obsługa miła i sprawna. Mimo dużego ruchu (za czym tez idzie mało czasu) naprawa przebiegła sprawnie. Nie czekałam długo na samochód, dodatkowo zrobione zostały drobne poprawki, dzieki ktorym tak naprawde samochod przeszedl przeglad. Dziekuje miłym Panom! :)",
Khk, Honda
"Profesjonalnie, informacja na bieżąco. ",
Kiwi
PROFESJONALNY AUTO SERWIS ŚWIADCZĄCY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. OFERUJEMU SERWIS KLIMATYZACJI , WULKANIZACJE , WYWAZANIE KÓŁ, NAPRAWY MECHANICZNE. ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ 8-17 W SOBOTY OD 8-15 ...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dacia Dokker 1.2, 2013 r. W jednym momencie w lewych drzwiach przestał działać mechanizm otwierania szyb przednich. W prawych drzwiach działa.
Przednie drzwi pasażera nie dają się otworzyć. Pękła linka mechanizmu opuszczania szyby. Kupiłem nowy mechanizm i wymieniłem. Szyba działa, jednak po dwukrotnym zamknięciu drzwi, zablokowały się i teraz nie mogę ich otworzyć. Szyba, otwiera się i zamyka. Boczek tapicerki nie jest skręcony...
Nie działa mechanizm podnoszenia szyb prawy tył. Jak zdiagnozować usterkę? Za poradę dzięki, Bogdan
Witam, musze wymienić mechanizm podnoszenia szyby z przodu od pasażera i są zużyte trybiki na silniczku, da rade wymienić same trybiki? Czy trzeba wymienić cały silniczek. Z góry dziękuję za pomoc.