TurboStacja Auto Detailing Jelenia Góra

ul. Sobieskiego 23, Centrum, 58-500 Jelenia Góra

****** 0 (0 opinii)

TurboStacja Auto Detailing Jelenia Góra

O warsztacie

ul. Sobieskiego 23, Centrum, 58-500, Jelenia Góra

Poniedziałek od 08:00 do 16:00
Wtorek od 08:00 do 16:00
Środa od 08:00 do 16:00
Czwartek od 08:00 do 16:00
Piątek od 08:00 do 16:00
Sobota od 08:00 do 14:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Studio specjalizuje się w profesjonalnej pielęgnacji samochodów i motocykli. Przywracamy salonowy wygląd aut współczesnych i klasycznych, odnawiamy oraz zabezpieczamy lakier i wnętrze. 

TurboStacja to certyfikowany ekspert powłok ochronnych Ceramic Pro 9H, światowego lidera w ceramicznym zabezpieczaniu pojazdów.

Posiadamy certyfikaty topowych światowych marek branży profesjonalnej kosmetyki samochodowej. Używamy wyłącznie sprawdzonych i uznanych produktów posiadających międzynarodowe atesty i certyfikaty.

Motorem naszego działania jest pasja, pracę wykonujemy z bardzo dużą starannością i zaangażowaniem. Pracujemy na sprzęcie oraz kosmetykach najwyższej klasy. Każdy Klient jest dla nas ważny, indywidualne i rzetelne podejście do każdego projektu gwarantuje wysoką jakość wykonywanych przez nas usług.

W ofercie: -Zabezpieczenie lakieru powłokami kwarcowymi i ceramicznymi -Usuwanie rys, otarć bez lakierowania -Naprawa wgnieceń, szkód po gradobiciu -Renowacja zmatowiałych reflektorów -Polerowanie i zabezpieczanie szyb -Pielęgnacja i impregnacja wnętrza -Usuwanie zapachów, odgrzybianie (ozonowanie) -Renowacja tapicerek skórzanych -Przygotowanie samochodu na sprzedaż, targi, imprezy itp. -Naprawy lakiernicze SPOT, miejscowe lakierowanie uszkodzeń -Polerowanie / Renowacja lakieru  

TurboStacja Auto Detailing Jelenia Góra ul. Sobieskiego 23

tel. 690 23 00 23

www.facebook.com/TurboStacja www.ceramicpro.pl  

 

 

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty