"Umuwiony byłem na wymianę oleju.
Podczas prac mechanicy przekazali mi co mam jeszcze do zrobienia.
Fachowo i rzeczowo.
Kosztorys otrzymałem.",
KK Poznań, BMW 1
"Pisanie opinii pozytywnych nie jest w naturze Polaków, ale ten warsztat mnie zaskoczył, więc muszę przełamać swoją naturę i stereotyp . Zaskoczenie od samego wejścia- niesamowicie kulturalny i elokwentny szef wybiegający wiedzą dużo szerzej po za pola czystej "mechaniki". Wyższe, politechniczne wykształcenie rzuca się już po chwili. Drugie...",
Marek P, Audi a6 C7
"Miałem problem z skrzynią w X3, auto unieruchomione, transport lawetą do Teo Motors i można powiedzieć że po problemie, skrzynia naprawiona i jak na razie wszystko super działa. polecam",
rudika
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Padło mi sprzęgło hydrokinetyczne, objawy jakie towarzyszyły to najpierw pojawił się głośny szum, świat z okolic tyłu silnika później obroty silnika wzrastały a auto nie ciągło, z kilometra na kilometr gorzej. Moje pytanie, czy w tej sytuacji wystarczy wymiana samego sprzęgła,oleju i...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...