"Bardzo dobry warsztat i świetna obsługa klienta. Przyjechałam z problemem, który inni mechanicy bagatelizowali, a tutaj szybko znaleziono przyczynę i skutecznie usunięto usterkę. Wszystko zostało wykonane sprawnie, bez zbędnego naciągania na dodatkowe koszty. Kontakt na wysokim poziomie i pełen profesjonalizm. Zdecydowanie miejsce godne polecenia!",
Natalia
"Opinia bardzo pozytywna. Znajomy poradził mi tam jechac, i się nie zawiodłam gdzie auto miałam do poprawy po innych dwóch warsztatach. BEDE POLECAŁA",
Marta, AUDI A6
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Padło mi sprzęgło hydrokinetyczne, objawy jakie towarzyszyły to najpierw pojawił się głośny szum, świat z okolic tyłu silnika później obroty silnika wzrastały a auto nie ciągło, z kilometra na kilometr gorzej. Moje pytanie, czy w tej sytuacji wystarczy wymiana samego sprzęgła,oleju i...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...